Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac, vaníliás gabonapép,...

Sinlac, vaníliás gabonapép, és társai. Mik ezek, mikor, mivel kell ezeket adni, milyen étkezést váltanak ki?

Figyelt kérdés
Kislányom elmúlt 5 hónapos, nagyon keveset eszik (700 ml tej és tápszer), s nem is hízik már egy hónapja. Dr. azt mondta kóstólgassuk az almát, hátha meghozza az étvágyát. Nem így lett. Most felírt Sinlacot és gabonapépet (valamint szólt, hogy kezdjem el a banánt, s valami zöldséget kóstóltatni), futtában el is mondta, hogy miként használjam őket, de nem tiszta. Most 5x eszünk (7.30, 10.30, 14.30, 17.30, 20.30), a reggeli és a 14.30-as etetés mindössze 100 ml, s csak tejcsi. Most akkor mikor és mit adjak enni, az időpontok így jók lesznek, vagy értelemszerűen átrendeződnek a szilárd kaják miatt? Kérlek segítsetek.
2009. márc. 3. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Reggeli és vacsora mindenképp maradjon még jó ideig tejcsi. Én délelőtt adom neki a gyümölcsöt,ebédre a főzeléket és uzsonnára a tejpépet. Kóstolás után mindig kináld meg tejjel amig meg nem eszik annyit,hogy elég önálló étkezésre. És délután már ne adj uj dolgot,mert ha hasfájást okoz szörnyü éjszakátok lesz. Remélem viszonylag érthetően leirtam.:)
2009. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tejpépek: anyatej-kiegészítő tápszerek keverve valamivel. A legjobb a rizses tejpép (nestlé), az nem cukrozott.

Sinlac: speciális tápszer, ami rizsből és szentjánoskenyérmagból van, ez a legkevésbé allergén.


Reggelire ebédre biztos nem adnám, tízórait megtartanám gyümölcspürének. Vacsira és uzsira jó, de inkább uzsonnára sztem is.


Az étkezési időpontjaitok tökéletesek, szépen be tudod illeszteni majd a szilárd kaját is (reggeli tápszer, tízórai gyümölcspép, ebéd főzelék, uzsonna tejpép, vacsora tápszer)

2009. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!