Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor puhatalpú cipő,...

Most akkor puhatalpú cipő, vagy rendes talpú bokatartással?

Figyelt kérdés
A védőnőm szerint a lakásban olyan cipőt adjak a gyerekre, ami tartja a bokáját, mert túl egyenletes a "talaj" és így nem lesz bokasüllyedése, míg kint az udvarban legyen mezítláb, ahol egyenetlen a talaj. Szerintetek?
2009. márc. 3. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Én is így csináltam, amikor a nagy gyerekeim elkezdtek járni. Persze mezítláb csak nyáron legyen kint:)) Az egyenetlen talajon való mezítlábas járás erősíti a láb izmait, ezért ajánlják. nagycsaládos anyuka
2009. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én amikor lábraállt két hónapja a lányom azonnal felhívtam az orthopéd orvosunkat aki azt mondta hogy egyelőre a lakában a puha talpú Liliputi cipőt javasolja amiben olyan mintha mezítláb lenne, de mive ott egyenes a talaj, ezért jobb ha mégsem csupaszon járkál. Viszont nyáron a füves talajon kifejezetten az a jó ha mezítláb van a gyerek. Amíg csak lépked és nem tud rendesen járni addig nem kell hogy tartsa a bokát, viszont utána már a Siesta szandit javasolta. Én meg is vettem a Liliputit és tényleg nagyon jó. Sokkal biztosabban áll bene a lányom ugyanakkor tényleg mezítlábas hatást kelt a cipőcske. 10 hós kislány anyukája

2009. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!