Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen korban jellemző a...

Milyen korban jellemző a babákra, hogy félnek másoktól?

Figyelt kérdés
Az én manóm hat hónapos és mindenkire mosolyog,mindenkihez kéredzkedik.Nagyon barátságos!Azt hallottam,hogy ez a korszak elmúlik.Mikorra várható?Törvényszerű,hogy majd félni fog az idegenektől?Sokat van emberek között.
2009. márc. 3. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 8 hósan jött egy ilyen időszak és még mindig nem mult el teljesen(9 és fél hós). Pedig mi sem vagyunk itthon ülő tipusok.
2009. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom is mosolygott mindenkire. Az előttem szólóhoz csatlakozva a csajszi is 8 hónaposan kezdte,hogy az ismerős sokat látott arcokra mosolygott,de az idegenekre csak nézett és van,hogy a sírást is elkezdte ha megijedt.(közel hajolt hozzá vagy a hangjától ijedt meg az ismeretlennek).

Sokat megyünk mi is emberek közé és én is remélem hamar kinövi.de az sem baj ha kicsit tart az ismeretlenektől,hisz akkor később sem lesz gond belőle.

Boldog babázást.

8,5 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
öt hónaposan félt nagyon, most már csak gyanakvóbb, de nem sír rögtön-hat hós
2009. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!