Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok vita van arról, hogy...

Sok vita van arról, hogy minden tisztába rakásnál, kell e használni a popsikrémet. És amikor már piros a popsi, akkor minden alkalommal kell kenni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az esti fürdetés után használom, még a gyógyszertárit, 10 hetes a babám. Még az elején, mikor naponta többször kakilt, akkor használtam minden alkalommal, már egy ideje nem. Még nem volt neki piros eddig.
2009. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha piros akkor minden alkalommal.Én amíg kicsi volt mindíg kenegettem,aztán kb fél éves kortól csak széklet utánn.Nem volt gondunk.
2009. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez lehet a fogzástól ,lehet a hozzátáplálás miatt,lehet csak eleve pelenkaallergia, de érdemes minden alkalommal bekenni.Én megmondom neked őszintén születése óta minden alkalommal kenem.Csak orvos által felírt kamillás kencét használjuk azóta is.

De amúgy mindenki maga látja és dönti el.

2009. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!
2009. márc. 3. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A popsikrémet akkor célszerű használni,ha bekakilt,illetve este,amikor hosszú ideig lesz uabban a pelusban.Különben nem,mert a pórusokat eltömíti,amitől szintén kipirosodhat a popsi.Ha piros,célszerű minden tisztába tevéskor bekenni-akár másmilyen,kifejezetten erre való krémmel-és ha megoldható,napjában többször szellőztetni a popsiját.
2009. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!