Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok babátoknak málnás és...

Adtatok babátoknak málnás és epres bébidesszertet amit 6 hótól ajánlanak az üvegen?

Figyelt kérdés
Hogy fogadta babátok? Okozott esetleg hasmenést, székrekedést, v hasfájást? Féléves babámnak adnám.
2009. márc. 2. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az apró magvas gyümölcsökből készült bébidesszertek szűrt levekből készülnek, nem maga a gyümölcs az allergizáló magokkal. Nyugodtan adhatod neki.

2009. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én adtam a 6 hónapos lánykámnak és olyan kiütéses lett tőle,hogy rendesen megijjedtem. A gyerekorvos egyből kérdezte,hogy mit evett. Amikor mondtam neki,akkor mondta,hogy legalább 1.5 éves koráig felejtsem el az aprómagvasokat még bébiételben is. Viszont a szomszéd kisfiú is eszi,de neki semmi baja nincs tőle.
2009. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, ha bolti kaját veszek neki, és rá van írva, hogy 4,5,6 hótól kaphatja, akkor megeheti. Ha kiütés jelentkezik nála, az nem azért lesz, mert korán kapta, hanem mert amúgy is kiütné. Ilyen pl a málna, aminél számítani lehet rá. Nálunk a baba születése után két nappal bekajáltam málnából:-) Aztán szoptattam, nem tudtam, hogy nem szabadott volna ennem ilyet. szegénykémet kiütötte még úgy is, én ezért azóta sem próbáltam meg a málnát odaadni neki, pedig van itthon alma-málna bébikaja, amire az van írva, hogy 4 hós kortól eheti...
2009. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én adtam a lányomnak de mivel ő tápszeres ezért én minden bébiételt egy hónappal később adok neki mint ami az üvegre va írva. Tehát a hat hónapos kaját hét hónaposan kapta. Én vettem enki epres és málnás bébidesszertet, sőt babajoghurtban is van epres. Imádja és semmi baja tőle szerencsére.

Amúgy a málnára és az eperre meg az uborkára is én például úgy vagyok allergiás ,hogy ha megfogom akkor a kezem lesz csupa vörös foltos, a gyümi "szőrétől". De megehetem mert amúy meg nem vagyok rá allergiás. Csak a bőröm. Szóval nyugodtan próbáld megkóstoltatni a babáddal. Ha kiüti akkor legalább tudod hogy ő arra érzékeny. 10 hós kislány anyukája

2009. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne addj neki!!!!!!

Egy éves kor alatt nem szabad apró magvast adni és ezt sajnos nem tudtam és adtam a 6 hós babámnak és olyan kiütéses lesz hogy az csak na.

2009. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!