Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája a menstruáció miatt végleg leválasztotta magát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Én a szülés után 6.héten kezdtem menstruálni,2hétig tartott,azóta nem szopik a most 11 hetes fiam.Sajnos tápszert kap.sok ilyet hallottam már.azóta sem tudom visszaszoktatni,csak ordít,így a tej is lassan elfogy.... hiába mellszívózom.
2009. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Én picúrom 7 hónapos. Az első mensinél kb két napig nem szopizott, illetve csak kb negyedét annak, mint szokta. Most van a 2. mensim és egyáltalán nem szopik már 3 napja, pedig folyamatosan próbálkozom.

Be sem hajlandó kapni a mellem, cumisüvegből nem fogadja el a tejem, még a nem mensi alatt lefejt, lefagyasztott tejet sem és a tápszert sem fogadja el :((((

2009. márc. 2. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ítesített tápszert sem?egyik ismerősömnek banánízűt írtak,mert nem fogadta el és az jó volt.én humanatadok neki,szereti.nekem sem vette a szájába csak elforgott és ordított.bár az enyém még pici.azt hittem sokáig szoptathatok,volt is tejem rendesen.nem is értem hogy jött meg mikor rendesen szoptattam kitartás neked,biztos sikerül.írjál még hogy mi újság.
2009. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk még meg sem jött, mikor kétségbeesve hívtam a védőnőt, hogy nem akar szopizni. Ö rögtön azt kérdezte nem jött-e meg. Rá két hétere megjött, azóta nem hajlandó cicizni, csak a lefejt tejet meginni:(

2009. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem kell neki, de hogy a tápszer sem? Lehet hogy valami más oka van? Én 2 hónapos kora óta menstruálok, most 11 hónapos a lányom. Egy kicsit kevesebbet eszik akkor amikor megvan, meg kevesebb a tejem is, de utána iszonyú sok lesz megint. Remélem nálad is csak átmeneti ez a szopisztrájk.
2009. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!