Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől vannak a kisfiam popsián...

Mitől vannak a kisfiam popsián és a kis hurkái között ilyen kis fehér sűrű pöttyök?

Figyelt kérdés

amúgy nem piros,meg gyulladt,de nagyon érdes pöttyös.

Mit tegyek velük,hogy eltűnjenek?


2011. ápr. 14. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
rühes :D
2011. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne megmutatnod a gyerekorvosnak, nehogy gombás legyen.
2011. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamillafőzettel kend át minden tisztába tevésnél, nekünk ez ért a legtöbbet, illetve a Sudocream, csak az nem mulasztotta el teljesen. Megírod majd, hogy neked piros folt nélkül teljesen rendbe jött-e?
2011. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem még írni..., utolsó vagyok, ha olyan lehet mint nekünk volt, úgy fog elmúlni, hogy először egy vastag sárga bőrrétegszerű képződik rajta, de ez le fog száradni. Lehet pelenka és popsitörlőváltástól is. Én azóta visszatértem az eredetileg használt popsitörlőhöz, nem jött újra elő. És kb. 1 hétig a fürdővizébe is tettem erős kamillafőzetet.
2011. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!