Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg lehet állapítani egy...

Meg lehet állapítani egy használt autósülésről, hogy balesetes-e?

Figyelt kérdés
Inkább vennék egy felsőbb kategóriásat használtan, csak nem tudom, mennyire biztonságos?
2011. ápr. 14. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Vedd le róla a huzatot, és próbálj keresni akár hajszálrepedéseket.

Ha sosem volt vele semmi baj, azt látni fogod.

Főleg az illesztéseket nézd meg alaposan.

2011. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha szervizbe elviszed (persze, ha az eladó belemegy, még vásárlás előtt), akkor bevizsgálják, hogy van e akármilyen hibája, és , hogy történt e vele baleset.

Azt, hogy ilyet, hol csinálnak, pontosan nem tudom..talán a Brendonnak, a szervizébe érdeklődj utána!

2011. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a mi ülésünk tájékoztatójában az szerepel: (most direkt megnéztem)ha 10km/h sebességnél bekövetkezett ütközésnél megvizsgálják és ingyen cserélik az ülést.

Ilyen sérülést, szabad szemmel biztos nem veszel észre.

Hát nehéz kérdés, mint annyi más. Mert az biztos, hogy egy estlegsen sérült felső kategóriás ülés is jobb, mint egy no-name.

Én ránéznék egyébként a tesztekre (ADAC)például, mert van olyan egyébként top kategóriás ülés, ami törésteszteken gyatrán szerepelt.

A másik pedig, hogy van az üléseknek lejárata. Nekem egy jó bébihordozóm volt és annak az aljában bele volt ütve, hogy lejárata 2009. Mert elhasználódik az anyaga. Úgyhogy erre is figyelj.

2011. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ki van zárva, hogy otthon, szabad szemmel bármit is látnál rajta. Nem véletlen, hogy egyre több ülésre rá van írva, hogy már 10-30 km/h-s ütközésnél CSERÉLIK az ülést. Épp ezért én soha nem vettem használt gyerekülést. Inkább spóroltunk egy nem no-name, de nem is felső kategóriás ülésre.
2011. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!