Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 6.5hónapos és 7650gr,...

A babám 6.5hónapos és 7650gr, ducinak számit?

Figyelt kérdés
Kislány és 3200gr-al született,csak anyatejet kapott és 2hete kezdtem el a hozzátáplálást.Kinek mekkora a babája?
2009. márc. 2. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!!


igaz mi vegyes tápláláson vagyunk fele-fele alapon, a mi kisfiunk 7 kg és 3 hónapos.

szóval nem duci a babád, a miénk sem az!! :)

2009. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is tápszeres 5 hónaposan 7 kg. De azt nem írtad hogy hány cm?
2009. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.69cm.A nagyszülei szerint lehet duci és azért kérdezem,kicsit megijesztettek...:-((
2009. márc. 2. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne ijedezz... Gondolom nem fogod fogyókúrára... :) Ha esetleg duci lenne, akkor majd lemozogja, ha elkezd kúszni-mászni. Ne aggódj! Én olyan duckó voltam kiskoromban, hogy a combom 3 hurkából állt. Aztán megnyúltam és semmi súlyproblémám nincs, a többség szerint vékony vagyok. Ha a védőnő és a gyerekorvos nem mondja, hogy duci lenne, te se aggódj! Nekem fiam van, 5 hónaposan 70 cm és 8120 g volt. És egyáltalán nem tűnik ducinak!


Boldog babázást!

2009. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kislanyom 4honapos és 6kg.tápszeres....
2009. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Neked is jó babázást!
2009. márc. 2. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hós 2700 grammal született és most 6200 gramm, anyatejes
2009. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En a helyedben nem aggodnek, mert meg a sajatomban sem teszem. Az en fiamat harom hete mertek, akkor volt 69 cm es 7300 gramm, azota lehet, hogy mar nyolc kilo is megvan. Es o epp harom honapos mult...

No, mint a gomba, jo etvagya van, de nem eszik feltunoen sokat, mar jo ideje csak naponta otszor eszik, megis ekkora. A ducizo rokonok miatt ne aggodj, ha sokat emlegetik a dolgot, akkor csak kerdezz vissza, hogy ok talan kiprobaltak volna valamilyen babafogyokurat ilyen helyzetben, mert te nem vagy hajlando, koszonod. Meg tedd hozza, hogy azert no ilyen szepen, mert szeretik.

Egyebkent nekem meg az en fiam sem tunik ducinak, mert elegge hosszu baba es az szembetunobb.

Szerintem ha aktivabbak lesznek, kusznak, masznak, akkor ugyis nyulni fognak, mi meg majd annak is orulhetunk, ha egy rendes eves idejere sikerul egy helyben megultetni oket.

Masik szempont: baratnom babaj ot honapos es lassan mar az anyukanak is gyomorfekelye van, mert a kislany nagyon rossz evo, nem fogad el semmit normal mennyisegben, igy a sulya megallt, ket honapja nem hizik. Folyamatosan kivizsgalasra jarnak, ugy nez ki, hogy szerencsere semmi baja, csak siman rossz evo, a baratnom viszont ki van keszulve, mert fel, hogy ha a teste gyenge a kislanynak, akkor konnyebben meg fog betegedni. Amiota ezt latom, azota meg jobban orulok, hogy ilyen jol fejlodik a fiam, i tudja mikor valtozik meg az evese, mert az a baba is jol evett harom hos koraig, majd egyik naprol a masikra besztrajkolt, se anyatej, se kulonbozo tapok, mar orvosi engedellyel a hozzataplalast is megprobaltak, de semmi sem igazan jo neki.

2009. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megnyugodtam.:-))
2009. márc. 3. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!