Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-14 hónapos babádnak mivel...

13-14 hónapos babádnak mivel izesited a teáját? És mennyit iszik naponta? Kap vizet is vagy csak teát?

Figyelt kérdés
Mert az én babám nem akarja inni a vizet agyáltalán...
2011. ápr. 13. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ízesítem semmivel. télen kis citrom
2011. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem ízesítem.Nekemmondjuk leginkább vizet iszik.
2011. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a vöröstea és a gyümölcstea (igazi, nem pickvick vagy hasonló ízesített forgács) a "menő". Ezek önmagukban is nagyon finomak, és egészségesek is. Ennyi idősen kb 4-5 dl teát és vizet ivott babám, de rengeteg gyümölcsöt evett mellette.
2011. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém meg csak a vizet issza. Pohárból bármivel ismerkedik, de csőrösből csak a vizet.
2011. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is igen válogatós a gyerekem.Kicsi kora óta kapott csipkebogyó teát(tápszeres volt pár hetes kora óta),de pár hónap után megunta.Aztán jöttek a gyümölcs teák,de azok igen drágák voltak és 1 hét alatt el is fogyott.Dm-be vettem neki mindig,kifejezetten babáknak/gyerekeknek készült teák voltak ezek.

De ezt is megunta.Aztán anyósom tanácsára adtam neki Garzon teát.Éppen csak annyira kell belelógatni a filtert,hogy színe legyen a víznek.Pici citromlevet adok hozzá meg pár kanál szőlőcukorport.

Hát azóta sem unta meg a gyerek,issza mint aki a sivatagot járja:))))Tavaly szeptemberben unta meg a gyümölcsteákat,azóta issza a Garzont rendületlenül.

A vizet az elejétől fogva nem issza meg.

2011. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!