Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái! Hogy...

Tápszeres babák anyukái! Hogy indultok útra?

Figyelt kérdés
7 hetesek a babáim és most már egyre jobban ki tudnánk mozdulni.De a kaját hogy oldjuk meg? Ha mondjuk több órára kell kimozdulni,hog etessek? Az elkészített tápszert úgy tudom max. egy óráig lehet tartogni. Akkor? Légyszi adjatok ötleteket!
2011. ápr. 13. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Termoszban viszel vizet magaddal, és pl. kiadagolva a szükséges tápszert. Én mondjuk nem a zacsiban tároltam, hanem egy kapcsos ételtároló dobozban, és azt vittem magammal mindenhová. A doboz belső oldalán sokkal könnyebb a kanálról is lehúzni a fölösleget, mint bénázni a zacsival. Ilyenre gondolok: [link]
2011. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia


Vettem tapszertartot es termoszt es ebben viszem az alapanyagokat :)

Igaz az en lanyom mar nagy, de amikor kicsi volt, akkor is igy csinatam.

2011. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én jó forrón termoszba raktam a kész tápszert. Mire kajcsira került a sor pont jó volt.

Ezt az 1órás dolgot én nem is hallottam, vagy nem olvastam el rendesen a tájékoztatót. Nem lett a picinek semmi baja.

Ha nincs termosz alufoliába jó tekerd be az üveget.

2011. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Jó forrón" nem is szabad elkészíteni a tápszert, ugyanis a túl magas hő hatására a benne lévő hasznos dolgok, vitaminok, ásványi anyagok elpusztulnak. És valóban nem szabad több órán keresztül tárolni az elkészített tápszert.
2011. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elvittem a tápszert, termoszban felforralt vízet+ hideg vízet és ha még nagyon meleg volt a víz a termoszban ezzel hűtöttem.
2011. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Forró vizet raktam a cumisüvegbe, azt jol korebalufóliáztam. amikor jott a kaja idő, a kiporciózott tápszert csak beleontottem. Volt olyan hogy hűteni is kellett.
2011. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Végülis egyszerű,csak nekem nem jutott eszembe:)
2011. ápr. 13. 13:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Forró víz cumisüvegbe,és Avent termostáskába bele...tápszeradagolóba meg a tápszer,bár én hülye voltam,mert mindig hazamentem etetésre:D!
2011. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baja nem lesz a tápszernek,ha pár órát áll elkészitve.Mi mindig igy vittük magunkkal.Ha belegondolsz,a kórházban is reggel bekeverik,és azt adják egész nap az újszülött babáknak.
2011. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is forróvizet tettem a cumisüvegbe,azt bele cumisüvegtartóba(henger,hungarocell)tápszert az adagolóba(dm-ben is kaható,3 részre osztva 3 adagnak)Mire épp szükség volt rá már nem volt forró a víz,pont kellően meleg.De előfordult már az is,hogy lehűlt,akkor épp útba esett egy kávéház,míg beültünk egy fincsi kávéra megkértem a pincért melegítse már meg a vizünket. Kedvesen,mosolyogva segített:)
2011. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!