Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet lábbal hajthatós...

Mikor lehet lábbal hajthatós kismotorra ültetni a babákat?

Figyelt kérdés
Kislányom 7,5 hónapos, stabilan ül és már feláll egyedül. Meg persze mászik ezerrel. A babakocsiba nem hajlandó beülni, viszont mivel imádja a babykompot, a jó időben gondoltam valami hasonlót kellene kintre is beszerezni... Mit szóltok a kismotorhoz vagy van valami más ötletetek?
2011. ápr. 13. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem fogja tudni hajtani magát. Szerintem túl korai ennyi idősen, hiába ül stabilan. Egy kismotorral mit csinálsz, lehajolva te fogod, és tolod? Vagy rá akarsz kötni madzagot, és húzni? Életveszélyes, mert leborulhat oldalra.
2011. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Inkább vegyetek egy szülőkaros triciklit, abba beleültetheted, ha van leesésgátlója, vagy bele lehet kötni a babát. Fontos, hogy legyen lábtartója is, mert azt is majd csak 2 éves kora körül fogja tudni tekerni.
2011. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem sem jó ötlet még ennyi idősen a kismotor. Én lányom 10.hónap végétől egyedül jár kel, de akkor még eszünkbe sem jutott a kismotor. Most, 13 hónaposan rákéreckedik néha, de nem nagyon szereti. Inkább tolat vele:) Ha javasolhatok, akkor inkább olyat vegyél, amibe még bele tudod kötni, pl. tricikli. De szerintem még az is korai. A bébikompról pedig... legújabban nem tartják jónak.(De ez másik kérdés-ami itt már volt is téma...)
2011. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam 1 éves szülinapjára kapott kismotort, de csak 17 hósan tanult meg vele rendesen motorozni. Addig eleinte a lakásban tologattuk, aztán hátrafele ment vele, majd lába között a motorral sétált.:) Szerintem még fölösleges vennetek. (És szerintem sem túl jó ötlet a komp.)
2011. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nyárra gondoltuk a motort, ezt nem pontosan fogalmaztam. Triciklit pont most kaptunk húsvétra, de olyan magas, hogy a motort kevésbé tartom veszélyesnek...
2011. ápr. 13. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a fiamnak ilyet vettünk, nekünk nagyon bevált:

[link]

2011. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!