Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könyvkukacok című körlevelet...

Könyvkukacok című körlevelet kapott már valaki?

Figyelt kérdés

Az a lényege, hogy el kell küldeni 6 babának a levelet és egy megjelölt babának egy könyvet. Így ahogy a levél körbe jár a Te babád 36 könyvet kaphat, ha senki nem szakítja meg a láncot.

Ha valakit érdekel a dolog szívesen küldök levelet, mert szerintem értelmes dolog. De csak akkor van értelme, ha tényleg tövább küldik. Nekem is van sok babás ismerősöm, de nem sokan kaphatóak a dologra, pedig a könyvek fontosak a babák, gyerekek számára. Gondoltam hátha itt valakit érdekel.


2009. márc. 2. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi is benne vagyunk már. és alig várom a könyveket.

Sajnos nekem is sok ismerősöm, csak legyintett, pedig szerintem nagyon hasznos és jó dolog.

Könyvtárba is érdemes elvinni a gyerkőcöt, mi rendszeresen járunk. Az elején csak zenei cd-ket vettünk ki, de most már a képeskönyveket is szereti.

a fiam 9 hós és imádja nézegeni, na persze még a szájába venné, de hát ezért ülök ott mellette.

Ha cicáról szól a mese, ő is nyávog! éde pofa!

2009. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az enyém is 9 hós múlt és szintén imádja a könyveit nézegetni és dumál is nekik. Ezért gondoltam, hogy hátha itt valaki értelmes dolognak tartja.
2009. márc. 2. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Én értelmes dolognak tartottam. Megvettem a szép könyvet, elküldtem, de én egy darabot sem kaptam, nemhogy 36-ot..szóval nem tudom hol akadt meg, de mindennek már fél éve...:(
2009. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ilyen körlevelet. Értelmes és hasznos dolognak tartom, mégis visszaküldtem a feladónak, mert szerintem csak elméletben működik a dolog. Inkább megvettem a kislányomnak én a könyvet.
2009. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer kidobtam, mert szerintem mindenkinek más könyv tetszik, lehet, hogy az általam küldött nem tetszene annak, akinek nekem kell küldeni, hiszen nem is ismerem őket. Nekünk rengeteg könyvünk van, jó drágák is, szerintem mindenki vegye meg a gyereknek azt, amit ő jónak lát. Nekem ez a véleményem a dologról.
2009. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is jó dolognak tartom, viszont az a problémám, hogy 20 kisgyerekes anyukát megkérdeztem és csak legyintettek, azt mondták nekik nem kell, inkább bekapcsolja a tv- t.Erről ennyit!:-(
2009. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igazán sajnálom. Talán ezért is nem olvasnak a mai gyerekek, inkább az internet meg a tv. Azért én nem a kukába dobom, inkább elküldöm. Hátha.
2009. márc. 2. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is benne vagyunk ebben a játékban, és én is próbálkoztam már itt is anyukákat keresni,de én sem jártam sikerrel. Azóta már sikerült elküldenem a leveleket, és a könyvet is. Kíváncsian várom, hogy kapok e vissza valamennyit legalább. Szerintem amúgy tök jó az ötlet, főleg ha működik is. Imádok olvasni, remélem a gyerekem is szeretni fogja a könyveket, bár már most is úgy tűnik, hogy szereti.....megrágni....

Sok sikert és boldog babázást Nektek!

2009. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!