Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jatszottok egesz nap 1...

Mit jatszottok egesz nap 1 eves babatokkal? Mit lehet jatszani vele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia. az anya taníts engem c. könyvben vannak jó ötletek.
2009. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent,

Babázunk,labdázunk,rajzolunk,lovacskázik a hátamon,megfözünk,(ö segít :) ),pakolja a fiókot,hintázik,....nameg "lóg" a nyakamba mikor hisztizik :)..

2009. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tologatom az autót, lökdösöm a lábdát, vagy a kirakót rakom a helyére és kozben magyarázok neki.

Az én fiam 9 hós, és van hogy csak az a játék, ha nyomkodom a zenélő játék gombját ő meg rácsodálkozik, és nevetgél rajta.

Szoktunk tornázni is, én vagyok az akadály amit át kell mászni:) Egymaga is el tud ügyesen játszani, de ha ott vagyok akkor sokkal jobb.

2009. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk leginkább ő maga játszik egyedül, csak nekem is folyton rohangálni kell utána. Egész nap rendezkedik a lakásban és pakol. Viszi a tárgyakat az egyik helyről a másikra. A tv távirányítóját kidobja a kukába, a virágalátétet berakja az ágyba, a fogkrémes tubust beledobja a wc-be. Egész nap megállás nélkül csak jön-megy, mindent leszed (leborít), kipakol, megvizsgál. Neki most ez a legfőbb játék, hogy szabadon közlekedik és hozza-viszi a dolgokat. Nekem is sokszor odahozza egy-egy valamit, nyújtja a kezében. Olyankor el kell tőle "fogadni", hogy ideadta.

Ezen kívül, amikor "játékidő" van, akkor leülünk a szobában és együtt tologatjuk a játékautókat, gurítjuk egymásnak a labdát, építőkockákkal játszunk, főzünk: kevergetjük az üres fazekakban a kanalat. Sokat beszélünk hozzá, énekelünk is.

2009. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!