Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Avent varázsitatónak a...

Az Avent varázsitatónak a szilikon betétje csak a csepegésmentesítésre használható, vagy akkor is lehet használni, ha iszik belőle a baba?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert kisfiam (tápszeres) eddig csak cumisüvegből ivott, kipróbálnám a varázsitatót, de nagyon jön belőle a víz, így nem tud inni.
2009. márc. 2. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A varázsitatónak a kis szilikon gyűrű a lényege.

Ha felfelé fordítod nem jön belőle a folyadék, de ha szopizza, szívja akkor igen. Ez egy szelep.

Próbáld ki te magad, aztán persze sterilizáld:)

2009. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én gyerkőcöm nem volt hajlandó inni belőle:-) lehet hogy azért, mert nem olyan a formája, mint a cumisüvegnek, vagy nem tudom, de csak rágcsálja.
2009. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de nagyon sok levegő is jött a vízzel. Nálatok nem?
2009. márc. 2. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokáig csak rágta,pár hónap után megtanult inni belőle,de tápszerhez én nem ajánlanám,arra ott van a szelepes cumi.Sok levegőnyelés után bukás,hasfájás jöhet.Miért ebből szeretnéd etetni a babád?
2009. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Persze, meg kell dönteni teljesen, de még így is szokott levegő jönni. Ezért nagyobb babáknak ajánlják, mielőtt pohárból itatnád, vízzel vagy gyümilével.

Mennyi idős a babád?

Mi a pohárból ivást is egészen kicsin elkezdtük (5-6 hós), és gyönyörűen ivott, persze nagyon oda kell figyelni mennyire döntöd meg a poharat és hogy ne legyen benne túl sok folyadék.

2009. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most leszünk 6 hónaposak, tápszeres a kisfiam sajnos a kezdetektől, így nagyon megszokta a cumisüveget, nehéz dolgom van az átszoktatással. A hozzátáplálással semmi gond, szépen eszik kanálból, de kizárólag a tápszert szeretném cumisüvegből adni neki, az innivalót már nem. Ezért szeretném kipróbálni a varázsitatót, csak eddig nem tudtam, hogy a szilikon szelep mire való.
2009. márc. 2. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már pár nap alatt szépen megtanulnak inni pohárból, csak fogni kell a poharat, hogy ne boratsák magukra. Ha pl gyümilevet adsz, azt úgy sem szabad a cukor miatt ilyenből adni, úgyhogy szerintem a rendes pohárral próbálkozz
2009. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!