Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyit kakil/kakilt 5...

Kinek mennyit kakil/kakilt 5 hetesen a babája? Mert az enyém nagyon sokat! (anyatejes)

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, mit jelent, hogy nagyon sokat??? mikor mi voltunk ilyen idősek, kisfiam napi átlag 6 pelust rakott tele nekem (anyatejes) :) a védőnéni nekünk azt mondta akkor, hogy ezzel semmi probléma nincs!
2009. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az enyém csak 3 naponta, állandóan a kakit lestük. :) ha gyarapszik rendesen, akkor minden rendben, örülj neki, hogy nem kell neki kínlódnia vele.
2009. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 8 hetesek vagyunk.

Az első 2 hétben szinte minden peluscserénél kakis volt.Most már nem mindegyiknél.Van olyan is, hogy 1 napig nincs, aztán bepótolja:)(azt mondta a védőnőm , hogy ez sem baj, mert az anyatej könnyen felszívódik)

Boldog babázást:)

2009. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A napi hat nálunk is megvan! Akkor ez nem gond ugye????

Köszönöm a válaszokat!:)

2009. márc. 2. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kisbabám már 15 hetes, de rengeteget kakil. Csak anyatejes, kisebb kora óta, nem is számolom olyan napi 5-6 után, szinte minden pelusban van. Éjszaka is szokott, van hogy 2x is. Pont ma kérdeztem gyerekorvost. Anytejes babának mindenhez joga van:) Sokat is kakilhat, vagy csak ritkábban.

Kitartás, majd ha nagyobb lesz csak ritkul.

2009. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. márc. 2. 14:59
 7/8 anonim válasza:

Az én babám 2 hónapos koráig napi hétszer is előfordult, hogy kakilt, aztán egyik napról a másikra ez megszűnt. Most 3 és fél hónaposak vagyunk és már többször előfordult, hogy csak több nap után lett széklete. Ma volt a 10-ik napja, hogy nem kakilt. Adtam neki egy hosszába félbevágott glicerines kúpot, ami meghozta a nagyon várt csomagot.

A széklete folyékony volt, a kedélyállapota még a 10 napon is nagyon jó volt. Sokat mosolygott, gőgicsélt; járt keze- lába, mint másik napokon. Szerintem még bírta volna, de én már nagyon kíváncsi és ideges voltam vajon szorulás-e vagy sem. Sokan mondták, köztük egy gyerekorvos is, hogy nem kell aggódni, mivel a tejcit teljesen feldolgozza a baba szervezete fejlődési szakaszban. A picurkák még fognak hozni hasonló meglepetéseket az életben, csak mi legyünk felkészülve. Hát próbáljunk nem aggódni. Jó babázást!

2009. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. márc. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!