Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hasznos a Gekko...

Mennyire hasznos a Gekko képességfelmérés?

Figyelt kérdés
Gondolkozom azon, hogy elvigyem a kislányomat (6,5 hós) egy ilyen felmérésre (bár nincs semmi szembetűnő ok), mégis mint első gyermekes anyuka nem biztos hogy észreveszem. Ha valaki volt már ezen, valóban adnak hasznos infókat, tanácsokat, vagy inkább arra "játszanak", hogy beiratkozz hozzájuk?
2009. márc. 2. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, személyes tapasztalatom nincs, de ismerősöktől / barátoktól, jót még nem hallottam róluk. Az eddigi vélemények nagy része az volt, h hajaznak arra beiratkozz hozzájuk (igen drága dolog ahogy néztem). :(
2009. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi majdnem 3 évesen vittük el kisfiunkat egy ilyenre, úgy, hogy korábban már járt családi napközibe. A képességfelmérés találkozás tulajdonképpen a szülő faggatásából állt, hogy elmondja, mit mikor csinált először a gyerek, illetve mit tud most. Egy-két gyakorlatot is csináltak. Reméltem, hogy adnak utána valami papírt róla (hogy komolyabbnak tűnjön), hogy akkor mi a véleményük, ennek ellenére csupán pár szóban elmondta az oktató, hogy mit gondol. Az első alkalom inkább csak a beiratkozás volt.

A kurzus maga egy héten egy óra volt, amiről úgy gondolom, hogy nagyon kevés. A foglalkozáson javarészt olyasmit csináltak, amit a családi napköziben is, így az én kisfiamnak nem volt újdonság. A gyerek élvezte, de hogy fejlődött-e valamit, azt nem tudom. Mi a 4. alkalom után (ennyit kellett előre kifizetni), abbahagytuk, mert a heti 5000 Ft egy óráért túl drága.

Persze a mi esetünk más, mert a mi csemeténk már majdnem 3 éves kisfiú, így a 6,5 hónapos gyakorlatokról sokat nyilatkozni nem tudok.

Szerintem olyanoknak jó a tanfolyam hosszú távon, akik tényleg küzdenek valamilyen fejlődési nehézséggel.


A képességfelmérés meg úgy tűnt, ahogy írod, hogy csupán beiratkozási elbeszélgetésnek szánták.

2009. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha gondolod vidd el, de szerintem tuti találnak valamit amit fejleszteni kell. Mert persze mindig van ilyen, ezt nem is vitatom. Ha jól tudom egy 10 hónapos fejlesztés 128e Ft körül van, szóval iszonyat drága. Egy ismerősöm vitte el a fiát és neki adták ezt az ajánlatot.

Szerintem sokkal többet érsz, ha otthon sokat mondókázol, énekelsz, tornáztatod. Nálunk a gyerekorvosnál van ingyenes konduktor (gyógytornász) én tőle kaptam feladatokat a kislányomhoz,kicsit kötött izomzattal született. Érdeklődj utána, hátha a felétek is van hasonló lehetőség.

Minden jót nektek!!!

2009. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

nem hiszem,h te ne tudnád "fejleszteni" a babádat.szerintem ebben a korban még nincs sok értelme-felesleges pénzkidobás.ha tényleg nagy gond van-és valamelyik részképességet fejleszteni kell,akkor talán.de akkor már nagyobb lesz-és a pedagógusok meg tudják mondani,hol van elmaradás.biztos adnak tanácsot-egy vagyonért.de,ha bizonytalan vagy elolvashatsz egy könyvet,v tanácsot kérhesz más babásoktól,-meg szerintem egy anya ösztönösen tudja,h mivel "okositja" a kis lurkót.inkább játszatok-énekeljetek,vidd társaságba..

2009. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!