Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esti elalvás után félórával...

Az esti elalvás után félórával miért sír fel keservesen 4,5 hónapos kisbabám?

Figyelt kérdés
Már egy hete minden nap így járunk, fel kell venni, meg kell vígasztalni, és onnan tud tovább aludni. Semmit nem csinálunk másképp, mint eddig. A fogai még nem bújtak ki, csak duzzad az ínye, de ez már előtte is így volt. Szerintetek mitől lehet? Álmodhat valamit?
2011. ápr. 12. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nemtom de néha nálunk is van iylen ,van h félóránként felsír, bemegyek megsimizem ,betakarom, pár kedves szó (aludj kincsem, itt vagyok mindíg...) és alszik tovább :9 van h fel kell venni, de akkor is felveszem és már alszik is, teszem vissza.
2011. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
büfizteted?kap inni?lehet,hogy szomjas a tápszerre...az enyém mindig kb ennyivel utána...
2011. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is így vagyunk kb 2 hete, az ínye kicsit meg van duzzadva, szerintem tuti, hogy a fogacska az.

Nem hiszem , hogy a babád egy hete mindig ugyanakkor álmosik.

Üdv 7 hós baba mamija.

2011. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi: álmodik
2011. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha többször nem ébred így egy éjjel akkor nem hiszem hogy a foga lenne, és azt sem hogy mindig ugyanakkor álmodik valamit.

Viszont egy bentmaradt büfi lehet a ludas...

2011. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szomjúságra még nem gondoltam, de nem tápszeres, szopiztatom még. A büfi tényleg bezavarhat, mert van, hogy nem jön ki neki, hiszen már alszik, amikor átteszem a kiságyba. De akkor is furcsa, hiszen eddig is így működött nálunk. Majd csak változik. Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!