Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nyilas jegyeben szuletett...

A Nyilas jegyeben szuletett babak?

Figyelt kérdés
kinek mi a tapasztalata veluk vermerseklet, fejlodes stb teren, esetleg masik gyermekehez kepest?
2009. márc. 2. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan mint én.Hirtelen természet,akaratos,ha vmi nem sikerül hiszti(ha nem úgy megy a játék ahogy Ő akarja eldobja,belerúg)14 hónapos.Olyan "szép" nézése van,mint nekem.Az apjától a sok mosolygást örökölte,de minden más Én vagyok:)Az már látszik,hogy Ő is a végletek embere lesz(a páromnak már mondtam,hogy jól kösse fel az alsógatyáját melletünk;))
2009. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik gyerekem sem nyilas, de én az vagyok.

Anyukám azt mondta, nagyon jó kislány voltam, sosem hisztiztem, szót fogadtam. A mozgás kicsit lassan ment, 15 hónaposan kezdtem járni:) Sokat voltam beteg már az első 3 évemben, de szerintem ez nem a horoszkóptól függ. Viszont így rengeteg gyógyszert szedtem, és mindíg ügyesen bevettem a tablettákat is. És hát 30 éve elég rossz ízű szirupok voltak még! Ezt csak azért írtam, mert a lányom már 6 éves, és 2 hete adtam neki először tablettát, amit kínkeservesen nyelt le.

Én vékony voltam mindíg, és nagyon rosszevő voltam, úgy kellett kergetni, hogy egyek:) Sajnos ez a gyerekeimre is igaz.

Remélem tudtam kicsit segíteni.

Gratulálok a babádhoz!

2009. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még ezt találtam neked, hátha segít:)


[link]

2009. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én babám Nyilas, most három hónapos. Ő egy nyugodt, mosolygos baba, és amióta felfedezte a hangját, be nem áll a szája. Nem igazán szeret kézben lenni, mert állandóan jár keze, lába. Minden érdekli, kíváncsian nézeget körbe, és képes magát lefoglalni, akár fél órára is egy valamivel. De, ha valami baja van, akkor aztán rögtön azonnal segítsen valaki, különben világ vége van. Például, ha éhes, addig ordít, míg nem kap enni, semmivel nem lehet addig lekötni, míg elkészül a kaja. Evés közben is türelmetlen, ha nem jön elég gyorsan az üvegből. Ha kaki van elég hangosan adja tudtomra, hogy nagyon gyorsan cseréljem ki a pelust. Ettől a két helyzettől eltekintve szinte mindig vigyorog. Akaratos baba, és a védőnő szerint a koránál kicsivel többet tud, de ez is jellemző a Nyilasokra, hiszen nagyon aktívak.
2009. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom is nyilas 5 éves. Háááááát,néha nem egyszerű eset. Eléggé önfejű és akaratos,de nem mondhatnám hisztisnek. Nagyon jószivű és segitőkész. Rettentő tanulékony. 10 hónaposan járt önállóan,egy évesen érthetően beszélt. Most középső csoportos és számol,nagyon sok betűt leír,ismerkedik az órával,olyan az agya mint a szivacs. Most várjuk a kistesót és már most tekintettel van rám,segit sok mindenben. Nagyon jó barátnők vagyunk,nagyon odakell figyelni ha megigérek valamit azt tuti be kell tartanom. A nemet azt nem sűrűn akarja meghallani de mindent összevetve egy tündér,ugyhogy nem panaszkodhatom rá.
2009. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom! kivancsian varom a fejlodesunket :)
2009. márc. 3. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!