Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet elhagyni egy...

Mikor lehet elhagyni egy szoptatást, es melyikkel kezdjem? Ha elhagyok egy szoptatast az ötből, attol meg a negy szopi+fozelek mellett lehet neki gyümit adni?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtük a hozzátáplálást, 4,5 hónaposan, mert 8 kg fölé nőtt a pici fiam, és úgy éreztem itt az idő, ill doki védőnő is javasolta.

Gyümölccsel kezdtük. Most meg 5szor szopizik es mellette delelott, delutan adok neki gyümipepet, de eleg sokat megeszik belole, 100-100 g-okat. Nem sok ez? A heten kezdem a fozelekfeleket.


2009. márc. 2. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én először a tízórait váltottam ki gyümölccsel. Kb. 3-4 hét alatt, ez elég idő, hogy több ízt megismerjen. Ezután következett az ebéd kiváltása főzelékkel. Kb. 200-250 ml eszik meg mindkettőből. Még csak ennyit váltottunk ki, most 8 hónapos, de a védőnő szerint egy éves korig az anyatej a fő táplálék, így még várok a többi étkezés kiváltásával.

Sok sikert és jó étvágyat a babónak!

2009. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!