Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam aluszékony, Mi...

1 éves kisfiam aluszékony, Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Elsö kisfiam most egy hete töltötte az egy évet, egyéves korára kijött az elsö foga. De 2,5 hete nagyon nyügös rengeteget alszik, állandoan álmos amiért nyügös. Étvágya is kicsi lett. 2 hete kapott himlö ellen oltást is, és most jöttek apro kiütések rajta. Nem lázas. Lehet hogy az oltást dolgozza fel nehezen, mert nem hinném hogy a fogzás fárasztaná le ennyire? régen 2 orát aludt egy nap, most 5-6 orát. Véleményetekre lennék kiváncsi.
2011. ápr. 10. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de a keresztlányom (most 2 éves) cukorbetegségének az aluszékonyság volt az egyik első jele. E mellé jött, hogy sokat pisilt. A gyerekorvosnál egy vércukor mérés nem tart semeddig. Szerintem csináltasd meg!
2011. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az étvágy csökkenése, nyűgösség abszolút lehet a fogzástól. A több alvás lehet attól is, hogy ilyen korban, a mozgás beindulásától, és az ezzel járó egyre több ingertől jobban elfárad.

Ilyen koromban én is rengeteget aludtam, ahogy anyu meséli...

2011. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogom figyelni, aztán megnézzük, hogy változik-e a helyzet.
2011. ápr. 10. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!