Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek, hogy a chiccos...

Mit tesztek, hogy a chiccos fertötlenitő után ne legyenek citrom-szaguak a dolgok?

Figyelt kérdés
Alapos öblités után is érzem.Köszi!
2009. márc. 1. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Mindenképpen olyan szagúak lesznek. Ne használd ezt a szert, főzd ki a dolgokat, vagy sterilezz mikróban, egy idő után "elkopik" a szag.
2009. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Soha ne vegyel ilyet, ezutan probalj mast hasznalni. Nem lehet mit tenni, mast kell hasznalni.
2009. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mást tudtok ajánlani.A cumisüvegeim a sok fözéstől már eléggé csúnyák,ezért akartam váltani.
2009. márc. 1. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Használj sterilizáló gépet...Az nagyon jó.Én 4000ft-ért vettem.
2009. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ne hagyd benne sokáig állni a dolgokat. Én olyanoknál használom/tam, amiket nem lehet főzni, vagy mosógépbe tenni (műanyag játékok). Szerencsére a babámat nem zavarja, pedig az elején a bimbóvédőt is abban áztattam. Aztán vettem egy mikrós sterilizálót a teszveszen 2000 Ft-ért, azóta azt használom, és imádom! Az később is jó lesz, amikor már csak az itatópoharat kell néha csírátlanítani. A folyadékot csak a játékoknál használom (van még fél üveg).
2009. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért szavaztátok le a mikrós sterilizáló gépet ajánlót? Tényleg szupi. A főzés macerás, a fertőtlenítő folyadék meg vacak, 3 perc az aventos búrában mikróban és minden pöpec.
2009. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Én megfigyeltem, hogy a felforralt majd visszahűtött víznek is citrom szaga van. Szerintem lehet összefüggés.

Amúgy tuti, hgoy semmi baja nem lesz a babádnak!!!

2009. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
A babám 6hós koráig én is ezt a folyadékot használtam,mert nálunk olyan kemény a víz, hogy a kifőzés után minden tiszta fehér lett a vízkőtől. Mivel kezdettől fogva ezt használtuk a babám és én is hozzászoktunk a jellegzetes illatához. Nem értem miért mondják, hogy "vacak" a babának soha nem volt semmi baja.
2009. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!