Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óriás bébije született itt...

Óriás bébije született itt valakinek?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni meddig marad meg ez a méretkülönbség.vagyis mikor kezd el közelíteni az átlaghoz.5700 gr-al született a kiscsillagom,gyönyörű és egészséges:)de már most félek,hogy mi lesz ha pl.oviban is sokkal nagyobb lesz mint a többi stb.
2009. márc. 1. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez genetika kérdése is. Ha ti is magasak vagytok, akkor a babátok is nagynövésü lesz. Bár ismerek babát, aki 3,4 kg-val és 52 cm-rel született, mint az én kisfiam is. S most már 7 cm és 1 kg van a két fiú között (de csak 2 nap eltérés!!!).

Csak kilót írtál, ennek lehet pl. terhességi cukor is az oka! Lehet, hogy nem fog olyan ütemben hízni, mint a többiek, vagy esetleg késöbb ha hozzászoktatod a mi ételeinkhez válogatós lesz. Vegy esetleg a sok mozgástól, ha elindulnak, vékonyabb lesz.

Szerintem kár ezen most agyalni, hogy mi lesz, hogy lesz. Élvezd ki a babázás minden percét, úgyis olyan hamar megnönek. S örülj, hogy egészséges!

2009. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyan nem volt ekkora, de rohamos mértékben hízott. Fél éves korára 10,66 lett, mindenki el volt hűlve, hogy mit csinálok vele. Aztán úgy lett, mint az előző válaszoló írta, válogat, nem eszik, majd meg őrülök vele. 10 hónapos, és szinte csak szopik, még mindig. Még mindig 10,66. De azt mondta a védőnő nekem, hogy nem baj, mert sokat mozog, azért nem nő. Ebben a korban általában megállnak.

Egyébként én is nagyobb voltam a többieknél. Csúfoltak is érte, hát ezen sajnos át kell esni. Kit ezért csúfolnak, kit azért. A férjemet a szemüvege miatt csúfolták. Úgy kell nevelni, hogy elmondja otthon, ha bántja valami, és akkor meg tudjátok beszélni. Én nem mondtam el anyunak semmit, már nem tudom miért, de úgy nehéz volt feldolgozni.

2009. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia . Az enyém ugyan "kicsi" a tiédhez képest, 4500 grammal, 57 cm-rel született. De méretben sokkal nagyobb a társainál. Most 8200 gramm, 70 cm és 3,5 hónapos.
2009. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)az enyém 4 hónapos 8000 gr és 70 cm.
2009. márc. 1. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiam 3010-g született és 2860-g hoztuk haza 4 és fél hónapos és 7820g.Tehát szerintem nem mindig a születési súlytól függ hogy mekkora lesz egy baba.
2009. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!