Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok magán gasztroenterológ...

Írnátok magán gasztroenterológust Pécsen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen :(

Én anno a klinikán voltam a fiammal, de minek...

Sz*rtak az emberre nagy ívben, bocsi...

Extrán bukós gyerek volt, meg se vizsgálták, csak ránézett a doki 2 méterről! És emiatt voltam 2x-is, mert a gyerekorvos elküldött. Többet értem az anyukák tanácsaival...


11 hónapig rettenetesen bukott, majd olyan 14-15 hónap körül múlt el.

2011. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Mi is voltunk a klinikán, őt megvizsgálták és kapunk most gyógyszert. Azért köszi, hogy írtál, szerintem sincs magán doki.
2011. ápr. 17. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem, használ, amit kaptatok :) Ti mi miatt mentetek?

2011. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kiderült UH-on, hogy refluxos, előbb kaptunk oda is időpontot mert a gyerek annyit ordított, hogy már azt hittem megfullad és egyre rosszabb lett a helyzet, ott mondták, hogy reflux. A gasztrora is előbb mehettünk egy kísérleti gyógyszert kap, meggyógyítja a nyelőcsövét is.

Holnap kapja a gyógyszert ma volt vérvétele. Már alig várom, hogy nyugodtabb legyen szegény és elmúljanak a panaszai. Velünk nagyon kedvesek voltak.

Ti miért mentetek?

2011. ápr. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!