Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be, hogy éjjel aludjon...

Mi vált be, hogy éjjel aludjon a kisbabátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hós már 1 hónapja tápszeres éjjel eddig automatikusan ha felébredt 2x etettem, de már nem eszik, rájöttem nem is éhes. Ha cumit nyomok a szájába már vissza is alszik,de van hogy cumi nélkül is. Nem sír csak hümmög, panaszkodik. 8kor már alszik,de éjfél után kb. 6x kel fel reggelig. A foga még nem jön. Már nagyon fáradt vagyok még sose aludta át az éjszakát. Segítsetek kinek mi vált be?
2009. márc. 1. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A gyerekek, mint ahogy mi felnöttek sem alusszuk át az éjszakákat. Van úgy, hogy felébrednek, s már vissza is alszanak. Ha nem sír, akkor nem kell felkelned hozzá, visszaalszik egyedül is. A mi kisfiúnk is sokat volt fent, neki cumira volt szüksége, s ezért keltünk. Sokszor felmerült bennünk a kérdés, lehet mi zavarjuk öt a légzésünkkel, mocorgásunkkal stb. Mióta külön szobába tettük, lényegesen kevesebbet kel fel.
2009. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami. A miénk csak hüvös szobában (18°)alszik, ha kicsit melegebb van, akkor egy-két óra múlva már fent van!!!
2009. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam viszont az vált be, hogy mellettem alszik. Ez minden babánál más! Neked kell kitapasztalnod, h nem e éhes, szomjas, nincs e melege, nem e fázik, nem e száraz a levegő, vagy egyszerűen nincs e anyahiánya. Egyébként már mozgolódhatnak a fogkezdemények!

Minden jót!

2009. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hós és ő is mindig felébredt 2x-3x... Egyetlen alkalommal nem ébredt fel, akkor egy egész délutánt sétáltunk a tescoban! :) szerintem akkor nagyon kifáradt. Én hagyom és tűrök, előbb-utóbb úgyis abbahagyja. Próbáltam már sírni hagyni egy ideig, de ugyanúgy megébred, csak a cumi visszaadása után azonnal hasrafordul és aszik tovább. Ez van. Szerintem ellenőriz, hogy megvagyok-e még... :) Pedig egy ideje tejpépet is kap fürdés előtt, utána még szopizik is. Tehát ő sem éhes. De már nem eszem magam rajta, meg lehet szokni! Fel a fejjel!
2009. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!