Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell csinálni babának...

Hogy kell csinálni babának krémtúrót?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy butaságot kérdezek:Csak összekeverem a túrót gyümivel?Vagy készen vegyem?És ha igen,akkor melyik fajtát?

10 hónapos a kisfiam


2009. márc. 1. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én néha már adtam neki ennyi idősen vanilliás krémtúrót,de sokszor inkább a natúr túrót kevertem el vmilyen gyümölcsel vagy natúr joghurttal.
2009. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Landmilch étkezési túrót vegyél,ez nagyon finom krémes,nem tikkasztó mint a többi,és ezt bármilyen gyümölcsel keverd össze.
2009. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Milyen arányban kell lennie a gyüminek és a túrónak?Adhatom neki csak ezt uzsira?
2009. márc. 1. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
a 2 válaszoló vagyok.Én egy negyed doboz turót szoktam 1 banánnal elkeverni.Elöször szerintem inkább tízoraira add,nehogy éjjel fájjon a baba hasa.
2009. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!