Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 napos láz után mennyi...

A 3 napos láz után mennyi idővel jönnek ki a kiütések?

Figyelt kérdés

11.5 hós kisfiam vasárnaptól keddig volt nagyon lázas. Szerdán és csütörtökön már csak enyhe hőemelkedése volt.

Ma reggelre viszont tele lett kiütésekkel. Főleg a hasán, mellkasán, füle mögött, fején, homlokán, és a hátán.

Pici vörös foltok ezek, elég nagy számban.


2009. márc. 1. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pontosan most vagyunk benne. 8 hós kisfiam 4 napig volt lázas. Nálunk a 4. napon jöttek ki a kiütések. Voltunk dokinál, azt mondta max 2 hétig lehet pöttyös, változó alakokban, de van akinek már másnapra elmúlik... Először a nyaka körül vettem észre, majd az arca, hasa...Másnapra az egész teste tele lett és még erősebben. Szegénykémet nagyon sajnáltam, annyira tele volt a kisarca. Ma 3. napja pöttyös, de látom már halványodnak:)
2009. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom( 10 hónapos) múlt csütörtökön lett lázas(piros volt a torka is), vasárnapra kijöttek a pöttyök(has, hát, homloka, fületöve, végtagok).Hétfőn visszamentünk a doktornénihez. Nem adott rá semmit!! Azt mondta 1-2-nap alatt elmúlik, ez vírusos valami volt.Szerdára tényleg nem voltak rajta a pöttyök.

Jobbulást nektek!!

2009. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!