Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szaraz a babam arcbora, mit...

Szaraz a babam arcbora, mit kenjek ra?

Figyelt kérdés
9 honpos mult.
2011. ápr. 9. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babámnak egyszer száraz volt a bőre, és a gyerekorvos felírt nekünk glicerines natúr testápolót.Azóta is ezt használom, nem használok már babaolajat sem.Gyönyörű a bőre tőle.Egyetlen hátránya, hogy receptre adják.Egyébként filléres, még 300 Ft sincs.Ebben semmi olyan kozmetikum nincs, amit egy érzékeny bababőr ne bírna el.Az arcára is ezt kentem .
2011. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szterinos tejkrém,gyógyszertár,én mindig ezt használom neki
2011. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha gyógyszertári fürdetőkrémet használsz, azzal is bekenheted nyugodtan. Víz alapú, gyorsan felszívódik, és ha véletlenül a szájába kerül, nem lesz semmi baja tőle. A másik ötletem, ha van mellbimbó védő krémed, azzal is bekenheted. Nekem Motherlove van, azzal szoktam kenegetni a szája körül ha kiszárad vagy begyullad a sok nyáltól.
2011. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!