Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet bolti tehénteje...

Gréta0215 kérdése:

Mikortól lehet bolti tehéntejet (zacskósat) -> hagyományosat adni nekik forralással és anélkül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

1 éves kor után. A zacskós tejet egyébként forralni nem kell, csak a házi tejet, ami kezeletlen.


Másfél éves a kisfiam, én még inni nem adtam neki, tejitalt kap. Persze főzelékekbe főzve, tejberizsnek, tejbegríznek elkészítve már kapott, egy éves kora után.

2011. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1éves elmult még 1hónapot tejitalt kapott utána rendes zacsis tejet,Én 3,5sel kezdtem millis azt hiszem utána pár hónap mulva már az olcsó tartósat adtam neki! most 2éves ja és nem itta meg soha a tejet csak kakóporral
2011. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hűtős vagy melegített tej,hogy ne fájduljon meg a torka?
2011. ápr. 9. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meglangyositom neki a mikroba a kakaópor is jobban oldódik! Én amugy semmi "hideget" nem adok a babámnak csak a fagyit:D
2011. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!