Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hós babám alig eszik az...

Négy hós babám alig eszik az esti szopinál, úgy elfárad. Tejem sincs sok akkorra, de üvegből nem fogad el már szopi után semmit. Mit csináljak, hogy éberebben egyen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha üvegből már nem kell neki akkor biztos nem éhes.Éjjel nem kel föl szopizni hogy bepótolja az elmaradottat?
2009. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,fél háromkor általában,de ha így bealszik,sokszor egy körül már izeg-mozog. Ha akkor felveszem enni,az a gáz,hogy négy óra mulva ismét ébred,ezért nem etetem fél háromnál korábban.
2009. febr. 28. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is volt ilyen, és akkor ő is kelt hajnalban. Próbáld picit korábban etetni este, hogy elget tudjon enni, és akkor biztos alszik reggelig. Nálunk legalábbis ez vált be.
2009. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a következő vált be: 8kor felszik, így kb 5től másfél óránként etetem, vagyis 5 fél 7 és 8kor. Így 6kor kel enni reggel.
2009. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
gondolom,hogy az esti sürités lenne a jó,de nincs ennyi tejem!lehetne mondjuk hatkor szopizni,fél nyolckor csak üvegből tápszer egy kevés és lefekvéskor szopi,amennyit elfogad?de attól tartok a köztes üveg nem fog neki kelleni,vagy ha mégis,akkor nem eszik lefekvés előtt...
2009. márc. 1. 09:07
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Javasolnám, hogy ha nincs elég tejed és tápszert és anyatejet akarsz adni neki egyszerre , akkor először adjál neki tápszert és csak azt követően ciciztesd, mert az anyatej finomabb, így nem fogja utána megenni a semlegesebb ízű tápot! Nekem a doki tanácsolta és nálunk bevált.
2009. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!nem mertem forditani a sorre den,de logikus,amit irsz!
2009. márc. 1. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki tápszert először mert nem fogja kiszívni a tejcsit így egyre kevessebb tejed lesz,ha tejet akarsz szoptasd sürűbben,nem baj ha nem pont elég neki.Mindig szoptasd mikor kéri!Csak így tudja fenntartani a tejtermelést.A kisbabák nem csk azért kelnek fel éjjel mert éhesek ,hanem "ellenörzik" az anyukát meg van e?Nézz köröl itt:www.lll.hu
2009. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én este mindig úgy csinálom, hogy fürdés előtt megszoptatom, hogy ne legyen nyűgös fürcsi közben. Fürdés után meg tápszert kap, és még cicit, ha igényli. (tejes és tápszeres baba), így gyorsan tud annyit enni, hogy ne keljen fel éjjel. Ha fürdés után szoptatással kezdek, elfárad, könnyen bealszik, és felkel hajnalban is enni.
2009. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!