Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is sír a babája ha...

Másnak is sír a babája ha elálmosodik?

Figyelt kérdés
HA fáradt a picurom éktelen "hisztibe" kezd és nagyon sír.hiába altatom,nyugtatom szinte minden nap van egy alvás amit ez előz meg.nem tudom mit tehetnék mert úgy sajnálom ilyenkor.nem éhes mert mindig megpróbálom megetetni is.mit csináljak?hogyan előzhetném meg?
2009. febr. 28. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a 2 ébrenlét között eltelt időt.Én szoktam figyelni erre is,mert sokszor mikor fárad jelzi,de ha nem altatom el olyankor még bírja 1 darabig és utána jön a cirkusz.
2009. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szoktam, hogy figyelem, mennyi ideje van ébren. 5 és fél hós, nagyjából 2-2.5 óránként alszik. Ha már 2.5 órája fent van, nem is hagyom tovább, leteszem a kiságyába. Rendszerint ebből ő már tudja is, hogy most pihi következik. Van, hogy még "magyaráz" az ágyban, akkor hagyom, hogy ott álmosodjon el, és szépen el is alszik utána. kb háromnegyed órát alszik.
2009. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a babád, ha dörgöli a kis szemét vagy ásít akkor tedd le aludni, ne várd meg míg sírni kezd és tényleg figyeld milyen időközönként alszik és tedd úgy le aludni.
2009. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Az én babám már 4 napja csak ordít...de nem tudom mi a baja.
2009. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Előző válaszoló...akkor lehet, hogy az enyém is fáradt?! Mert éhesnek nem éhes, pelus tiszta, a pocit észre veszem ha fáj, mert akkor huzigálja a lábát és kalimpál. Ásítozni szokott...de nem hajlandó aludni majdhogynem az egész napot ébren tölti holott még csak egy hónapos múlt.
2009. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
*vagyok
2009. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mindig figyeld a jelzéseit. Ha dörgöli a szemét, hidd el álmos.Ha lerakod, aludni fog. Viszont, ha átesik egy holtponton, elkezd sírni és nem tud elaludni. Írd fel egy pár napotokat mikor-mit csinál, mi-mit követ, figyeld meg. Könnyebb lesz, ha kiismered mit miért csinál. Onnan gyerekjáték velük bánni. Hacsak nem fáj valamilye nem fog sírni.Ez szerintem minden babára igaz.
2009. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem sír.

Ordít!

De borzasztóan. Pedig már nem pici baba, lassan éves lesz. Mindig ilyen volt, akkor ordibált a legjobban, amikor fáradt volt és el kellett altatni. Nincs más ötletem erre, csak annyi, hogy olyankor altasd el minél hamarabb, alvás után jobb kedvű lesz!

2009. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!