Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél a sötétben? 17hónapos

Fél a sötétben? 17hónapos

Figyelt kérdés

Sziasztok


Éjjel többször van hogy sikítva ébred(ok, lehet a foga is)és ha átmegyek hozzá megsimizem, ott vagyok akkor abba is hagyja, aztán villany leo és megyek vissza a helyemre, ő pedig újra rázendít


Aztán ha visszakapcsolom a lámpát az ebédlőbe (nem megyek be, van hogy eleve be sem kell menni mert világosságra azonnal abahagyja a sírást)rögtön csönd van

Volt hogy nem kapcsoltam villanyt és úgy próbáltuk az sem jön be....


Többször előfordul és csak az utóbbi időben.


Kicsinek is korom sötétben aludt, nem értem, egyátalán ennyi idősen is félhet a sötétben már?

Ez nem később alakul ki?


Tudtok erre ajánlani valami éjjeli fényt?


Anno volt ilyen konektorba dugós de az nem sokat ért, olyan kéne ami egy idő után kikapcsol, most is 1 órát ébren voltam mert a világosban én nem tudok visszaaludni.


Még a sólámpát ajánlották, de jobb lenne egy automata ami halványan világít és ki is kapcsol, hogy ne kelljen átmenni a gyerkőchöz, mert akkor lehet megzavarnám őt


2011. ápr. 7. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
tv-t néz?
2011. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk 7 hónapos a kislányom és ő sem alszik el sötétbe.Volt sólámpánk,de valamiért amikor ment én köhögtem tőle.(egyébként jó volt a fénye)

Nost megy a tv egész éjjel:(

2011. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!