Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babadiszkont ilyen...

Minden babadiszkont ilyen pofátlanul drága? Vagy csak Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Már többször szembesültem ezzel. Pl. az egyik fehérvári babadiszkontban akartam ajtórácsot venni. Használtan, alkatrészek hiányoztak belőle. Mondta az eladó, hogy a Brendonban 10 ezer, odaadom 8-ért, és mindenki jól járt. Főleg ő. Én nem vettem meg.

Egy másik nemrég nyílt, gondoltam betérek, mert ernyőkocsit keresek. Már nézelődtem előtte, Tesco 6500 Ft, Brendonban a legolcsóbb 8000. A diszkontban találtam is egyet, azt mondta az eladó, hogy 10 ezer Ft. Nem szoktam hangoztatni, ha valamit túl drágának találok, mert nem szeretem, ha csórónak néznek, de most kiszaladt, hogy a Tescoban 6500. Erre még az eladó volt felháborodva, hogy akkor vegyem meg ott. Mondtam, jó, viszontlátásra. Erre még az ajtóban is utánam üvöltött, hogy mit képzelek magamról, azért jöttem be, hogy megjegyzéseket tegyek?! Hát ez szerintem kiakasztó. Azt gondolnám, hogy használt cuccot, féláron, minimum. Nem az lenne a normális?


2009. febr. 28. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nállunk is volt egy hasonló diszkont és láss csodát valami oknál kifolyólag bezárt.Mi egy régi kiságyból csináltunk ajtó rácsot.:-)))
2009. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogosan akadtál ki.Az eladó meg egy nagy bunkó lehetett,inkább vásárolj máshol ha teheted
2009. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Helló!


Bocsi, de azért én a másik oldalt is figyelembe venném. Lehet, h a Tescoban 6500, de fele annyit nem ér, mint a használt, ami kiszolgál, még 10 gyereket is, mert kicsit jobb minőség. Tudod, az a baj, hogy a vevők csak azt látják, hogy itt ez ennyi, meg ennyi a minőséget sokszor nem veszik figyelembe, és azt sem, hogy a kiskereskedő sokszor nem tudja egy nagyáruházzal felvenni a versenyt, persze ez nem a vevő problémája!!! És sokszor mire odaérnél, nini elfogyott a babakocsi, ami épp akciós volt! Nekünk már régóta üzletünk van, én (és a családom, mert családi vállalkozás) mindig a vevők szolgálatában állunk, sokszor lehetetlennek tűnő kéréseket teljesítünk, és van, hogy egy köszönömöt sem kapunk! Ne vedd magadra, de a megjegyzéseket én sem szeretem, semmit sem kötelező megvenni, ha ott és akkor az a termék nem tetszik, akkor elmész és megveszed az olcsóbbat, feltéve ha lesz belőle, és találsz a Tescoban egy eladót, aki készségesen segít neked! Bocsi, de ezt le kellett írnom, mert a dolgoknak van egy másik oldala is!

2009. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hirdették a Tescoban, személyesen láttam. Azért nem vettem meg, mert előtte meg akartam beszélni a férjemmel.De akkor ott fogom megvenni. Én akkor is felháborítónak tartom, hogy ilyen drágán akarnak használt cuccot eladni.

Egyébként tudom, hogy márkás babakocsi létezik akár 300 ezer ft-ért is, de azért a diszkontnak azt is figyelembe kéne venni, hogy aki használtan akar vásárolni, nem épp a drága, márkás cuccokat keresi.

2009. febr. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!