Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog változni a babám...

Mikor fog változni a babám étrendje?

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos a babám.5-kor tápszer,9-kor gyümi,délben főzelék,uzsonnára tejpép,este lefekvés elött tápszer.

Mikor lesz majd az hogyha reggel megeszi a tápszert aztán amikor a tizórai lenne akkor már kap majd kenyérkét kis falatkáknak vagy majd mikor és mire cserélem le?


2011. ápr. 6. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is 7,5 hónaposak vagyunk. Reggeli nálunk is tápszer de mikor elkezdek reggelizni már nyitja a száját hogy adjak neki az enyémből. Ilyenkor kifli vagy kenyér belsejéből adok neki falatkákat és nagyon ízlik neki. Ebéd nálunk is főzi délután tápszer este tejpép volt eddig de pár napja nem akarja megenni. Tegnap is helyette az én kiflim kellett neki. Olyat adok amit nem kentem meg semmivel. Szerintem te is kipróbálhatod.
2011. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a hajnali tápszer után tejpépet adtunk neki reggelire, majd főzeléket ebédre, uzsonnára gyümölcs és tejpép, vacsora is főzelékféle.
2011. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!