Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha egy 6 hónapos baba egy...

Baj ha egy 6 hónapos baba egy nap csak 4-szer eszik, mert alvás miatt csúszik az evés? Ha elalussza az evés időt, ti ébresztitek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is szokott ilyen lenni és van olyan hogy csak 3*eszik!Ő is 6hós
2009. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 4 hós kora óta csak 4szer eszik a kisfiam. Átaludta az evés időt, és éjjelente sem ébredt fel.

Én meg nem ébresztettem.

Az első dokinénink azt mondta, ha szépen gyarapszik, nem baj. És ha éhes lenne, úgyis jelezné.

A második dokinénink pedig azon lovagol, hogy 3 éves korig meg kell lennie a napi 5 étkezésnek. Nos, most lesz 1éves a kisfiam, de még mindig csak 4szer eszik.

Próbáltam becsusszantani 5. kaját, amikor épp nem aludt. De utána ha aludt, átaludta a rendes kajaidőt is, és nem is evett annyit.

2009. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,akkor nem aggódom!
2009. febr. 28. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem baj,ha szépen gyarapszik,és neki így jó,akkor nem baj.

Én csak akkor keltem a lányom,bár ő 5x eszik,ha pl. este bealszik ,fél héttől,és nem ébred fel nyolcig,mert ilyenkor aztán éjfélkor meg felébred,és két órán át kukorékol,ezért inkább felkeltem,fürdés,vacsi,és utána jót alszik tovább.

De ha pl napközben aludna át egy étkezést,azért nem kelteném,néha volt ilyen,de amikor felkelt,bepótólta:-)

2009. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!