Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hós kislányom hasfájó...

2 és fél hós kislányom hasfájós. Páran azt mondták, hogy lassan elkezdhetem neki ADNI A RESZELT ALMÁT DE CSAK APRÁNKÉNT? Megeszi a tápszert 100-120 mlt és mingíg kell nekieltelik 1 óra és kell. Sem a vizből sem a teából nem nagyon iszik. Mindíg éhes

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 19:41
1 2
 11/15 csill79 ***** válasza:
71%
De ugye nem óránként eteted?Mert akkor az a baja.Tápszeres baba 4 óránként eszik,vagy 3.!!!
2011. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Tápszeres babáknál 4 HÓNAPOSAN KEZDJÜK A HOZZÁTÁPLÁLÁST!
2011. ápr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
NEM KElL 4 HóNAPOSAN ELKEZDENI, az ő emésztőrendszere ugyanúgy nem érett rá, mint az anyatejesnek!!!!!!!!!!
2011. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
5.válaszolónak!!!Bocs már de,szerintem semmi közöd hozzá,hogy miket írok én segítséget kértem mert 19 éves vagyok és első babám.Nem féléves volt a lányom hanem előre kérdezek,hogy tudjam!!!!!Legközelebb az én kérdésemre ne válaszolj!!!!!!!!!!!!Elég lekezelő vagy már bocsánat!!!!Szerintem egy 2és fól hós hasfájós baba melett nem nagyon lehet unatkozni!Ha nincs igazam szólj!!!
2011. ápr. 4. 20:24
 15/15 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak légyszi te is mellőzd a kérdéseimre a válasz!!Én csak megkérdeztem és nem kell egyből lekezelni ba...us...
2011. ápr. 4. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!