Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Többi lenn

Mit csináljak? Többi lenn

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam és eddig mondhatom, hogy minta gyerek volt.Kb 2 hete kezdte el, hogy ha bármi felborítja az ő kis napirendjét akkor iszonyatosan nyügős lesz és csak ordít.Ez általában akkor van ha elöbb felébred valamiért mint kellene vagy mostanában már a babakocsis sétáink is szörnyűek mert csak sírva tud elaludni ha meg fél óra múlva felébred mocorog rúgdos és ismét jön a sírás egészen hazáig.Ha nem történik változás a napjában tehát akkor kel és alszik amikor ő akar akkor teljesen nyugodt mosolygós baba de ha nem akkor hajaj..Mit lehet tenni ez ellen mert ez így nem mehet, hogy sehová nem mehetünk és hozzánk is csak akkor lehet jönni ha ő fenn van.Mit csináljunk tudtok valami megoldást?Mi is szeretnénk nagyokat sétálni föleg amikor ilyen jó idő van.
2011. márc. 31. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz csinálni mint megszokni a helyzetet. Eltelik néhány hét, és majd más borzolja az idegeidet. Ez az anyaság :) Örülj hogy 4 hónapig nyugi volt.
2011. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne ragaszkpodj egy szoros napirendhez. Ha elöbb kel egy órával akkor a kaja is elöbb van egy órával az alvás is stb... ha késöbb kel egy órával akkor minden eggyel késöbb.

Akkor indulj sétálni ha álmos, és úgy idözítsd hogy meddigre felébred legyetek otthon.

2011. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön a foga, vagy megviseli az időjárás-változás..sok minden befolyásolja a hangulatukat. Cumit próbáltad már? Tudom, nem a legjobb verzió, de mikor 8 hetes volt a lányom, én kórházba kerültem, és megműtöttek, addig a cicit a cumi pótolta, de nem szokott rá, csak elalváshoz kell neki, nem lóg egész nap a szájában, sőt, ha felébred ki is köpi:D
2011. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ő ilyen akkor ilyennek kel elfogadni!Az én fima jövőhéten lesz 11 hós és ővele is nagyon kell sietnem bevásárlás,ügyintézéskor,hogy alvásidőre hazaérjünk mert ő is csak a saját kiságyikójába tud elaludni!Mi hozzá igazítjuk a programot!Ez van!Inkább lemondok a nagy csavargásokról,sétákról csak legyen egy nugodt,kialudt,kiegyensúlyozott babám!

A napirendnek nem az a lényege,hogy mindíg,minden ugyanabban az időben történik hanem,hogy mi után mi következik!Nállunk így van:alvás,evés,játszás!Ha 2-kor álmosodik el akkor 2-kor teszem le aludni ha meg fél 3-kor akkor meg fél 3-kor!

2011. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ennyi idősen változtak meg a babám evési, alvási szokásai. Előtte rengeteget aludt, babakocsiban vagy bárhol. Aztán már alig aludt a babakocsiban, ezért én is igyekeztem rugalmasan alkalmazkodni a baba igényeihez. Pl. ébrenléti idő alatt megyünk sétálni, mert csak a kiságyában alszik jól. Akkor alszik, amikor álmos, akkor eszik, amikor éhes. Nem olyan egyszerű így kimozdulni, de már megszoktuk, most 8 hónapos a kisfiam.
2011. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!