Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfelejtettem beadni a K...

Elfelejtettem beadni a K vitamint, az ampullásat, lehet belőle baj? Ugye nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mehetett ki a fejemből, pedig a naptárba is felírtam:(

Fiam 16-án lesz 6 hónapos, már almát, banánt, kekszet eszik szépen...első baba, mindenre odafigyelek, ez mégis kiment most a fejemből....járt valaki így?Ugye nincs nagy baj?


2011. márc. 31. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már kap mást is az anyatejen kívül, akkor már amúgy sem kell neki a K-vitamin. Nem lesz semmi gond, nyugi.
2011. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mármint melyiket, a 6 . havit?

Az enyém összesen 5 adagot kapott, 6 hónaposan kezdtem hozzátátplálni.

K vitamint csak addig kell adni, amíg KIZÁRÓLAG anyatejes, de nekem azt mondtá a védőnő, hogy elég az 5 ampulla is.

2011. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapos korában felejtettem el beadni neki. 2 héttel később kapta meg. Csak nemrég vallottam be a védőnőnek, aki azt mondta, semmi gond, a lényeg, hogy megkapta.
2011. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

5öt kapott, még abban a hónapban beadtam az elsőt mikor megszületett.

Már majdnem 1 hónapja eszik mást is, akkor megnyugodtam...gondolom az almában, banánban is van elég sok vitamin.

És akkor amúgy se kell majd adni 6 hónapos kora után?

2011. márc. 31. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!