Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaztok babátokkal tömegközlek...

Utaztok babátokkal tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Lányom most lesz 9hónapos eddig még nem vittem, nem tusom miért....
2011. márc. 31. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokat. 5 hónapos.
2011. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn, mert inkább sétálunk vagy autózunk, de azért előfordul.
2011. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, nincs kocsink, két hónaposan már metrózott.
2011. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, mert egy rossz emlék miatt nem merek vezetni... :(((

Így marad a BKV! Na nem rendszeresen, csak alkalomadtán, de nem csinálok belőle problémát, hogy fel kell szállni a buszra, villamosra.

Ő még úgysem fogdos össze semmit a babakocsiból, nálam meg mindig van kézfertőtlenítő.

2011. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

11 hónapos,és csak 1x szálltunk fel a trolira, 2 megállóra.

Nem szívesen vinném-viszem,így szinte csak autóval járunk,ha gyalog nagyon messze lenne.

A BKV tele van hajléktalanokkal,mindenféle beteg emberekkel.Influenza-nátha stb.. köhögnek ,prüszkölnek.

Nem kell semmit meg fognia a babádnak,hogy elkapjon valamit,mert ebben a zárt térben benne van a levegőben.


Lényeg a lényegben,hogy én NEM viszem BKV-n a kisfiamat,soha!

2011. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szívesen vagy nem szívesen, ha nincs más megoldás, én nem fogok vele bezárkózni. Igaz, már itt is olvashattunk olyat, hogy akinek nincs autója, inkább ne szüljön. Kösz.
2011. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

11:42-es vagyok!


Persze,ha nincs rá mód,hogy autóval vigyed,akkor kénytelen-képtelen vagy BKV-n vinni. De ha van lehetőséged,akkor inkább autó,vagy gyalog.

2011. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, arra a válaszra én is emlékszem, hogy akinek nincs autója, minek vállal gyereket. Ki is borított rendesen. :-(((


Nekünk sincs autónk. Kendőzünk, így nem gond a tömegközlekedés, mindenhová eljutunk. Nem is emlékszem, mikor ültem vele először buszra, villamosra, de biztos, hogy még nem volt 2 hónapos. (Most 1 éves.)

2011. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vasárnap volt 9 hónapos és ma voltunk először buszozni!Nagyon-nagyon élvezte.Végig kiabált,hogy ba-ba-ba-ba!Mindenki minket mosolygott!Ő meg visszavigyorgott mindenkire:D!
2011. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fogaskerekűn kívül már minden fajta járművön utazott, 10 hónapos és velem ellentétben nagyon évezi!
2011. ápr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!