Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek 20 hós kisfiammal...

Mit tegyek 20 hós kisfiammal hogy újra egyedül aludjon?

Figyelt kérdés

Sosem volt jó alvó a kisfiam, de most már úgy érzem nem bírom tovább, kifogytam... éjjel még mindig többször felkel, és már nem alszik vissza pár korty víztől, hanem csak hozzámbújva a fotelban, ez megy pár hete este is, pedig eddig legalább azzal nem volt gondunk, mindig is egyedül a kiságyában aludt el. Már éjjel inkább magam mellé veszem, mert már ki vagyok borulva a fáradtságtól, de úgy sem alszunk igazán, mert forgolódik, mellettem is sokat felébred. Vannak hasonló tapasztalataitok? egyrészt félek, hogy az ágyunkba szoktatom így, másrészt viszont már semmi sem érdekel, csak aludni akarok, mert így nincs türelmem az egyre erősödő nappali hisztikhez...:(

Hogy lehet ezt bírni? miből merítetek energiát, sokszor nagyon el vagyok keseredve... köszönöm


2011. márc. 30. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld lefárasztani !
2011. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ööö köszi, most nem tudom eldönteni, hogy viccelsz, vagy komolyan beszélsz, mert nem ilyen típus a gyereked...
2011. márc. 30. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Megpróbáltad már, hogy nem mész be hozzá éjszaka, ha felébred? Tudom kegyetlenül hangzik, de szerintem ez lehet a megoldás. Egy idő után, ha látja, hogy nem mész be, abba fogja hagyni, és ha fel is ébred, szépen vissza alszik magától. Nem saját tapasztalat, de talán beválhat. Kitartás!
2011. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen ez másfél éves koráig az elaltatásnál bevált, de most már olyan intenzitással tud hisztizni ilyenkor, hogy elhányja magát... szóval ez már nem működik. nagyon erős akarata van
2011. márc. 30. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, az én kisfiam is fel szokott ébredni néha éjszaka, de ha adok neki tejet, visszaalszik. Tudom milyen, ha akaratos, nálunk is az van ilyenkor, hogy vagy megsüketülünk vagy kivesszük. És addig nem hagyja abba. Próbálj meg az ő szobájában aludni esetleg. Én az ágyunkba tenném, de az én vagyok. De ő meg nem tud aludni a nagyágyon. 21 hónapos fiú.
2011. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj be hozzá simogasd meg adj neki inni de ne vedd fel, egy két perc és gyere ki.
2011. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 22 hónapos a kisfiam és én ha hajnalban felkel akkor hozom ám közénk! Tudom,hogy ezzel sem teszek jót de még mindig jobb mint hogy éjszakázzak meg ne aludjak és egész nap olyan legyek mint az alvan járók.

Én nagyon szeretek amúgy is vele aludni :)!

Este bemegyek vele a szobájába elalszik és hajnalban költözik :D

Próbáld ki te is és sok sikert kívánok.

2011. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi lányok, ma egy kicsit már jobb a kedvem, hajnalba, n a 3. ébredése után átvittük magunkhoz, és végre aludtunk. én is úgy vagyok most vele, mint az utolsó válaszoló, tudom, hogy ez nem a legjobb megoldás hosszútávon, de aludnom kell ha nem akarok hónapokon belül a zártosztályra kerülni...:)

ja most nem működik a bemegyek, de nem veszem ki, mert akkor hányásig üvölt... köszi és kitartást minden sorstársamnak

2011. márc. 31. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!