Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kidagad az egyik oldal mi...

Kidagad az egyik oldal mi lehet ez? Tiszta para

Figyelt kérdés
A puncim egyik oldala kidagad mintha a babám nyomna ott kifele egy csontot eléggé fáj is.Volt valaki igy? 30hetes kismama
2011. márc. 29. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom ilyenem nem volt és nem is hallottam ilyet még de szerintem a baba ott semmit nem nyomhat, én a helyedben megmutatnám egy orvosak főleg ha fáj is ahogy írtad...
2011. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem lenne tippem mi lehet.

babád nyom egy eret és attól dagadt be. ha nem múlik el, menj el a dokihoz, mutasd meg. és ne feküdj a hátadon hosszú ideig!

2011. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát párnát teszek a fenekem alá mikor fekszek és ugy elmulik,de sokáig nem tudok állni mert egyből nyom!Ha innentől kezdve feküdnöm kell megőrülök:) Van egy 2éves fiam is szóval nincs megállás!:)
2011. márc. 30. 08:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Én gáttáji visszérre tippelek,nekem legalábbis az volt.Csak az egyik oldalon,az vastagabb is volt,mint a másik és úgy kidudorodtak rajta az erek,mint a fonott kalács.Szülés után elmúlik,addig nem nagyon hiszem.
2011. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen az előző terhességemnél, visszér okozta. Szülés után egyből elmúlt. Ez normális.
2011. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És fájt is nektek?
2011. márc. 30. 10:24
 7/13 A kérdező kommentje:
Öööö,nem a gátnál dagad hanem elől vagy hogy irjam:) a hasam alatt elől nézetből a puncimon:)bocsi a megfogalmazásért
2011. márc. 30. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:

10,11-es vagyok.

Nekem is volt elöl is,úgyhogy az lehet.Fájt bizony,nem is kicsit.Főleg,amikor felálltam.Reggel,ahogy kikeltem az ágyból,szinte szét akartam ott repedni,néha tartottam a kezemmel,hogy ne olyan gyorsan áradjon bele a vér...Nem kellemes.

2011. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már nem emlékszem, hogy fájt-e, csak az maradt meg, hogy először én is megijedtem, mi lehet az...
2011. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát ez nagyon szar érzés!És nincs rá semmi gyógymód amugy mert akkor nem mennék dokihoz ha nem muszály?!
2011. márc. 30. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!