Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihányta a rántottát ?

Kihányta a rántottát ?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 03:34
 1/3 A kérdező kommentje:

Ma este,evett egy kis rántottát a 16 hós kislányom.talán fél óra múlva kihányta,plusz még nyálkás volt ami kijött.

betegség végén járunk,pár napja folyik az orra,és köhög.

kihányta,adtam pici cicit,és mentünk fürdeni, pelenkázásnál újra hányt,majd esti cici, elaludt kb 3/4 óra múlva felébredt,és hányt.irány az ügyelet,írtak kúpot ,mire kiváltottuk,még 2szerhányt.utoljára sárgásat.Kért cicit, magától ivott teát,most alszik.most éjjel 3/4 4van,fél 1 kor hányt utoljára.vége lenne?holnap doki,az tuti!

2011. márc. 29. 03:49
 2/3 anonim ***** válasza:

A sárga hányás az már epe. Kíméld egy kicsit a pocakját. Ha jól vettem le, minden szopi után is hányt. A tej ilyenkor megterhelő a gyomornak. Eleinte vizet, majd teát lehet adni.

A Fiam egyébként legutóbb a torka miatt hányt. Neki is nyákos volt az első (slejm). Fújtam Neki a Tantum Verdét, kapott lándzsás útifű szirupot és rendbe is jött. Nem kellett antibiotikum, szerencsére. Mindezt úgy, hogy a doki nem tudta eldönteni (!), hogy a torka van oda vagy a gyomra!

Mielőbbi gyógyulást!

2011. márc. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk bármilyen betegség esetén kímélő menü van, hogy a szervezetet ne terheljük nehezen emészthető ételekkel. torokfájáskor is keksz, rizs, krumpli a választék teával.
2011. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!