Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális a kisbabám cicije?

Normális a kisbabám cicije?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki az egyéves babám cicije, hogy egy rózsaszín dudorka közepén van egy vízszintes csíkocska. Másnak is ilyen? Ez azt jelentheti, hogy befelé forduló mellbimbója lesz?

Eddig erre nem fordítottam gondot, de most szöget ütött a fejembe, hogy jól van-e így a dolog.


2011. márc. 27. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiamnak az egyik ilyen csak, a másik rendes, de a doki nem mond semmit róla. Szerintem normális, befelé forduló mellbimbó. Aztán lehet, hogy idővel változni fog.
2011. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányomnak is ilyen mindkét cicije, születése óta. Semmi komoly, ez örökletes dolog. Nálunk a mamának és a keresztanyának van ilyen, de ők is rendesen tudtak szoptatni annak idején. Meg is jegyezték, hogy ezt tőlük örökölte. :) Ne aggódj!
2011. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!