Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nagy szél van (mint ma...

Mikor nagy szél van (mint ma pl. Pesten), de süt a nap, kiviszitek a babát sétálni?

Figyelt kérdés
Én, amikor jó idő volt, de fújt a szél, kivittem, de most nem merem, beborult és fúj a szél... Befúj egyáltalán a babakocsiba (mózes)?
2011. márc. 26. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi már voltunk kint délelőtt, úgyhogy most nem megyünk. Szélben szoktam látni esővédővel lefedett babakocsikat, de szerintem akkor meg nem kap rendesen levegőt a baba.

Esetleg a közelbe sétáljatok pár percet, a még romlik az idő, gyorsan hazaérjetek.

2011. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi sem mentünk ki ma, tesómék jöttek vendégségbe és ők is mondták hogy nagyon nagy szél van kint
2011. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma mi sem mentünk ki. Kisfiamra adtam még egy réteg ruhát + sapkát, kitártam az ablakot és játszottunk. Az ő szobája elég szélvédett és még szerencsénk is volt, mert besütött a nap is! Ma így levegőztünk.:)
2011. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi voltunk kint ma, ha lehet megyünk, mert már idebent nem lehet sokáig lekötni. A játszótér is tele volt, ahova mentünk.

De ez persze attól függ mekkora a babád, enyém 21 hónapos.

2011. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Mi ma kihagytuk a setat, tulsagosan fujt a szel. Egyebkent 8 hetesek vagyunk. Altalaban kerdeztem, mert volt most sokszor, hogy meleg volt es sutott a nap, de nagyon fujt szel. Mi kimentunk, de ugy feltem, hogy befuj a szel...
2011. márc. 26. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!