Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott anyukák, segítené tek?

Gyakorlott anyukák, segítené tek?

Figyelt kérdés
7 hónapos baba, 5 hós kora óta hozzátáplált, baj, ha átmenetileg csak tápszert eszik egész nap? Vagy az már kevés neki?
2011. márc. 24. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap nem baj, ha megeszi! Az én fiam nem volt hajlandó csak azt enni. Valószínűleg sokkal hamarabb éhes lesz. Miért nem tudsz neki rendes ételt adni? Ha esetleg elutaztok, vagy mással lesz, akkor is megoldható az etetése mindkét esetben.
2011. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyan körülmények adódtak, hogy a pici a nagymamához került, és nem hajlandó elfogdni a kanalat, szinte mindenféle kaját próbáltunk. Eddig anyatejes volt, gondolom hirtelen a cumisüveg is sok neki, de a tápszert legalább elfogadja. Az egyik gyerekorvos azt mondja hogy erőltessük az evést, a másik, meg hogy hagyjuk rá, a gyerek tudja mi kell neki.
2011. márc. 24. 08:56
 3/12 A kérdező kommentje:
5-6 napja tart ez, előtte napi 2-3-szor evett bébiételt, pépet..
2011. márc. 24. 08:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyi továbbra is próbálja rendületlenül kanállal, ne adja fel.

Ha nem megy, kapjon tápszert, de azért próbálkozzatok!

2011. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mennyi lenne az átmenetileg?mert 3-4nap talán oké.azért közbe próbálja a nagyi a rendes kaját.most szokatlan neki az is hogy ott van, hogy eteti.majd belejönnek.gyümölcsöt lehetne olyan hígan,hogy cumisüvegből egye.az is valami , persze mellette akkor maradjon a tápszer is.

sok sikert

2011. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a probléma, hogy egyszerre sok neki a változás. Próbálkozzatok mindenképpen, mert ha már megszokta az ételt, hiányozni fog neki. (Az én kislányom is hét hónapos.)
2011. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
próbáltuk cumisból adni, de úgyse kellett neki, aztán ezt hagytuk, nehogy a tápszert se egye meg. Apukától sem fogadja el a bébiételt, pedig ő etette korábban gond nélkül.
2011. márc. 24. 09:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiamra 13 hónaposan jött ez rá és kb 4 hétig semmi mást nem evett csak tápszert. Semmi baja nem lett tőle, persze nem állítom, hogy jó, de nyugodj meg. Ugye vannak olyan babák akik ilyen idősen még kizárólag szopiznak.
2011. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor hagyjuk egy ideig, de azért próbálkozunk. Csak az miatt félek, nehogy valami hiánybetegség alakuljon ki nála. Azért ennyi idősen már nem elégíti ki a táp szerintem.

Szerintetek mennyi idő, amíg megszokja, hogy nincs vele az édesanyja?

2011. márc. 24. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1hét alatt talán "beletörődik",mennyi ideig nem lesz vele az anyukája?
2011. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!