Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babának mit adja...

Egy éves babának mit adja vacsorára?

Figyelt kérdés

Eddig tejpépet evett, de már nem kell neki.

Felvágottat, virslit nem akarok neki adni ameddig csak lehet.


2011. márc. 22. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak is a főzelék marad.Miért nem ehet felvágotatt meg stb.?Nem lesz semmi baja tőle.Gondolod a tejpép egészségesebb?Na mindegy.
2011. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig nyugodtan adhatnál neki felvágottat, vagy virslit, keress jó minőségűt, az még jobb is mint a teljesen mű tejpép.

Vehetsz májat és készíthetsz te magad is májkrémet, vagy csinálj halkrémet, tojáskrémet, padlizsánkrémet - ezeket már mind eheti, keress babarecepteket.

2011. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek az elottem szolokkal. Esetleg megprobalhatod meg a bundaskenyeret, keves olajban sutve, jol lecsopogtetve, vagy rantottat. Abba tehetsz zoldseget is, en szoktam fott krumplit, brokkolit beletenni.
2011. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia a tejpép mü kaja nagyon az én babám imádja a virslit sajtot sajtos párizsit sima párizsit vagy csinálj neki körözöttet...sok dolog van amit imádnak a gyerekek a kedvence mint minden gyereknek a virsli lesz.

De csinálhatsz neki csirkemellet párolt zöldséggel stb annyi jó kaja van....

2011. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tejbegríz, tejberizs, puding, puliszka túróval?

De rengeteg mindent adhatsz neki: halat, sajtot kenyérrel, túrót tejföllel, stb.

2011. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!