Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne harapjo...

Mit csináljak, hogy ne harapjon ennyire a 14 hós kisfiam?

Figyelt kérdés

Csak engem harap, de mintha egy szendvicset tépne, annyira. Főleg ha mérges, mert nem engedek meg neki valamit, vagy nem megyek vele. Már 1000X mondtam neki, hogy nagyon fáj, nem jó, bla-bla. Sőt kicsit én is megharaptam már a kezét, akkor nem szorított rá annyira és csak nézett, de gyakorlatilag semmi hatása nem volt.

Mit tanácsoltok?


2011. márc. 21. 22:04
 1/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, hogy úgy csinálok, mintha sírnék, egy párszor megvígasztalt, aztán nem dőlt be többet.

Már látom, milyen nehéz lesz később, mert velem már most sokkal másabb a viselkedése, mint a párommal, vagy a nagyszülőkkel.

2011. márc. 21. 22:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Üss a szájára és szídd le. Muszáj különben sosem tanulja meg.
2011. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nem ütném meg, csak egyszerűen eltolnál magamtól. A lányom előszeretettel húzta a hajam, most ütögeti. mindig elhúzom a fejem, ha nem hagyja abba, akkor egyszerűen lerakom, eltolom magamtól. én is mondom, hogy fáj, nem szabad, de nem nagyon érti meg, én is meghúztam a haját, de ez sem hatotta meg. most azt próbáljuk, hogy simizzen, illetve puszit adjon. mivel a tiéd harap, így a pusziadást "gyakoroljátok" inkább. ha haragból, vagy hisztiből csinálja, nincs más szerintem, el kell tolnod magadtól és egyszerűen nem engedni, hogy csinálja.
2011. márc. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!