Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Girasol hordozókendő - kinek...

Girasol hordozókendő - kinek ajánlott, mennyi idős kortól?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a kendőt néztem ki magamnak. 7 hetes, 5 kilós kislányomat eddig Lilliputiban hordoztam, de lassan kinőjük. Tud valaki segíteni, hogy mekkorát, melyiket érdemes megvennem?


2011. márc. 20. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel szövött kendő, mindenkinek ajánlott. Én úgy tudom, ez a méret a legnagyobb (5,2m), ezzel minden kötést meg tudsz majd csinálni, nem lesz gond, hogy rövid a kendő. Nekem is ilyen van.

Én nagyon pici vagyok, és van egy kis "szerencsétlenkedés" az elején, de pikk-pakk kész egy-egy kötési mód. Nem bántam meg, hogy ezt a méretet vettem.

De ne haragudj, még nagyon pici a gyermeked, miből gondolod, hogy kinővitek a rugalmasat? Szerintem még bőven elfér benne, és piciknek sokkal jobb a rugalmas, amíg lehet, abban hord! Én már megbántam, hogy nem azt vettem kiskorában...

2011. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A súlya miatt gondolom. Most 5 kiló, 1,5 kilót hízott a születése óta, a rugalmasat pedig csak 7 kilóig lehet használni. Szóval már most gondolkodom, mire cseréljem le, mert ha így halad, akkor hamarosan eléri a maximális súlyt. Bár őszintén, első baba és fogalmam sincs, megmarad-e ez az ütem a gyarapodásában :)


Köszönöm a választ! :)


Te hogy hordoztad benne a babádat? Adnak esetleg hozzá valami megkötési útmutatót?

2011. márc. 21. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudtam, hogy az a fajta kendő csak 7 kg-ig jó...még jó, hogy nem vettem meg.

Na, én ezt a fajta kötést kedvelem a legjobban, ezt használjuk szinte mindig:

[link]

Innen is tanultam meg :)

Az én lányom már 7 és fél hónapos, 9 kiló, szóval már van súlya... :)

A szövött kendőket azt hiszem 15 kg-ig ajánlják, vagy ameddig bírod :)

Szerintem jó választás! Nekem Nandum van, de elégedett vagyok vele is. Erre futotta :)

Boldog babázást!

2011. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt:

Nekem adtak Nandus útmutatót, egy csomó kötéssel. Ugyan most kölcsönadtam valakinek, de ha visszakapom, ha gondolod bescannelve átküldöm, ha te esetleg nem kapnál.

2011. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönom :)

Mi is így járunk most, de lassan nem bírja a hátam, úgyhogy át akarok térni a csípőn hordozásra. Esetleg a leírások közt neked az is van?

2011. márc. 22. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy emlékszem volt benne az is. Elől, oldalt, háton stb.
2011. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd csak mit találtam:

[link]

Remélem jó, és meg tudod nyitni! Valahol alul ott van az oldalt hordozás!

2011. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!