Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babaruha márka a...

Melyik babaruha márka a kedvenced? Hol vásárolod a babád ruháit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Brendon a kedvencem.

Bár sok választék bababoltból nincs itt, ahol lakom, de mikor Pestre mentünk, akkor is ebben a boltban vásároltunk.

Nagyon szépek a dolgaik.

Első Kisfiam 7 éve született, kislányom 4 éve, most várom a harmadik babámat(aki újra kisfiú lesz), elővettem a kisfiamnak 7 éve ott vásárolt holmiait és gyönyörűek, mintha újak lennének.

2011. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
next és gap, nextet itthon is lehet kapni, de gapet csak akkor tudom, ha kimegyek angliába, mert sajna itthon nincs:( Bár most már lehet rendelni neten a gap honlapján, csak az úgy nagyon drága, mert van szállítás és áfa is rajta...
2011. márc. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én H&M és C&A- ban vásárolok a gyerekeimnek. Nagyon cuki dolgok vannak elérhetö árakon.
2011. márc. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Abszolút kedvencem a H&M -es rucik- turkálom őket- és a George márkájúak.


venni a C&A-ban szoktam.

2011. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
next
2011. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ma 02:52-es. :))) Nekem is a Gap meg a next a kedvencem. Mi Angliaban elunk es itt szoktam vasarolgatni. A next-be ugy eri meg, hogy nyaron teli cuccot venni es telen nyarit. :) Igy csak par font. En is decemberben vettem meg kisfiam tavaszi-nyari ruhait. Most kezd belenoni a tavaszi dzsekikbe. :)
2011. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
02:52 es vagyok, sajnos én nem kint élek, de mikor még ott éltem már bele szeretettem ezekbe a cuccokba. Így igyekszem egy évben egyszer kimenni és jó nagy adagot bevásárolni, csak így kiszámíthatatlan az akció... Most is úgy jártam legutóbb, hogy kimentem, remélve, hogy lesz akció, de semmi nem volt, sebaj, nem jöttem haza üres kézzel:) szerencsére next itthon is van és sokszor van akció is. Amúgy még a marks and spencert is szeretem
2011. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Next,BabyGap, Nike. Teszveszen, és a Vaterán veszem, nagyon olcsón, és nagyon jó minőségűeket, sőt a turiban is szinte újakat lehet találni.
2011. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
C&A
2011. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
H&M,next és a bodykat neten rendelem a scamptől ill.leopoldit is neten,náluk cuki sapik,nacik vannak elképesztő olcsón és jó minőségűek is.De szeretjük a mikka gyerekruhákat is.
2011. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!