Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merre van Újpesten a pelenkadi...

Merre van Újpesten a pelenkadiszkont? Ha jól tudom akkor az Attila úton van, csak nem vagyok bizti benne.

Figyelt kérdés
Liberojuk is van, és árat tudnátok mondani érdemes-e menni?
2009. febr. 21. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Régi Állami Áruház melleti utcába bemész, sétálsz pár métert és ott lesz.

2009. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszike

nem tudod van e liberojuk is?

2009. febr. 21. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
szia én egyszer voltam,de akkor csak pár percem volt igy nem tudtam rendesen körülnézni.de ott ilyen nincs neve pelusok vannak.50 db-os ill 100 db-os kiszerelésben.vettem egy 50 db-osat ami 2 es méretű volt és az 2000 ft körül.de inkább maradtam a Liberonál.mert mire odautazok az árban is ugyanott vok.
2009. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi Nektek!
2009. febr. 21. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom sajnos, hogy van-e liberojuk. Én ott ilyen nevenincs pelust vettem, és nekem nagyon bejött. Bár én a liberót amúgy sem szeretem.
2009. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!